Dopadł Cię głód? Wygraj bony do restauracji!

Region

Talerz wypełniony po brzegi, piękny zapach – nie pozostaje nic innego jak złapać za widelec i rozpocząć ucztę. Dla prawdziwych smakoszy mamy nie lada atrakcję! Przygotowaliśmy specjalny konkurs, w którym do wygrania jest siedem bonów do regionalnych restauracji.

Oferta lokali gastronomicznych w regionie jest różnorodna. Każdy znajdzie coś dla siebie, bo nie da się ukryć, że lubimy smakować. Choć podkreślamy swoje przywiązanie do określonej kuchni to mimo wszystko szukamy nowych doznać smakowych.

Chętnie odwiedzamy restauracje, zaglądamy do menu i zamawiamy. Z niecierpliwością czekamy, kiedy kelner przyniesie nasze danie i powie: smacznego. Wtedy możemy rozpocząć wyjątkową podróż smakową. Mówi się, że „człowiek najedzony to człowiek szczęśliwy”. Czy tak nie jest?

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs. Na zwycięzców czekają bony do regionalnych restauracji, które pojawiły się w naszym Dodatku Gastronomicznym. Mad Box w Grodzisku, Na Deskach w Komorowie, Pomodoro Verde w Brwinowie – znasz te miejsca? Nie? To świetnie się składa! Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie, liczyć na przychylność losu i odwiedzić którąś z powyższych restauracji.

Nie da się ukryć, że jest o co walczyć! Na pierwszą osobę czeka bon na kolację o wartości 100 zł w restauracji Na Deskach w Komorowie, którą prowadzi finalista programu MasterChef Mariusz Szwed. Co jeszcze? Na kolejnych konkursowiczów czekają trzy bony do Pomodoro Verde na dowolną pizzę z menu koszt 18 – 33 zł oraz trzy bony do MAD BOX – a na dowolnego boxa + napój koszt od 15 do 24 zł. Warto dodać, że kupony ważne są do końca września 2016 roku.

Teraz najważniejsze: co zrobić, żeby wygrać bon? Kto pierwszy, ten lepszy! Siedem pierwszych osób, które 21 lipca (czwartek) o godz. 10.00 przyślą maila na adres konkurs@wpr24.pl zgarną poszczególne bony. W tytule wiadomości należy wpisać: „Bon do restauracji”, zaś w treści umieścić imię, nazwisko i telefon kontaktowy.  

Zwycięzcy:

Michał Semczuk – bon do restauracji Na Deskach
Justyna Szelągowska – bon do Pomodoro Verde
Bogumiła Nieporowska – bon do Pomodoro Verde
Tomasz Miller – bon do Pomodoro Verde
Justyna Chodowicz – bon do Mad Box
Piotr Łada – bon do Mad Box
Ewa Dam – bon do Mad Box

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.