Dodatek Święta w Gazecie WPR

Region

20 listopada w Gazecie WPR, a także na portalu WPR24.pl ukaże się Dodatek Święta. Znajdziecie w nim praktyczne świąteczne porady, pomysły na rodzinnego sylwestra oraz dowiecie się również jak ciekawie spędzić ferie w domu

Święta tuż za pasem! Dlatego warto przygotować się na przyjęcie gości, nie czekać do ostatniej chwili z kupnem prezentów i już teraz „zaklepać” catering na sylwestrową imprezę. Jednak zawsze pojawia się jakieś „ale”, czyli: gdzie kupić prezenty? Jakie wybrać żeby inni byli zadowoleni? Jak przygotować się do rodzinnego spotkania? Czy czekać z zakupami do ostatniej chwili, czy może już rozpocząć przygotowania do świąt? Zwłaszcza w tak trudnym czasie.

Takie pytania można mnożyć… W Dodatku Święta postaramy się Wam pomóc. Poruszymy także temat powitania nowego roku – podpowiemy jak ciekawie spędzić sylwestrową noc w gronie najbliższych.

Rozumiemy, że ferie zimowe będą dla wielu z Was ważnym zagadnieniem. Dlatego postaramy się odpowiedzieć na proste pytanie: jak ciekawie spędzić czas, zwłaszcza, że wyjazdy raczej nie będą możliwe.

Reklamodawców zapraszamy do współpracy! Niezbędne informacje można uzyskać:
Tel: 500 540 541
E-mail do biura reklamy: reklama@wprmedia.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.