Dodatek Przedszkolak

Region

Dziecko to nasz największy skarb i z ogromną pieczołowitością przygotowujemy je na pierwszy dzień w przedszkolu. Dla nas to równie trudne doświadczenie. Jak sobie z tym radzić? Fachowych porad i wskazówek nie zabraknie w Dodatku Przedszkolak, który ukaże się już 19 sierpnia w Gazecie WPR i portalu wpr24.pl.

Przedszkole to wyzwanie dla dziecka, ale i dla rodziców. Zastanawiamy się co zrobić, żeby nasza pociecha zaadaptowała się w nowym miejscu. Liczymy, że nauczy się współpracować z rówieśnikami i stanie się otwarta na świat.

W przedszkolu dziecko może zyskać wiele cennych umiejętności. Placówki oferują bogaty repertuar zajęć dodatkowych, podczas których maluchy mogą odkryć swoje pasje. Dziecko ma szansę nauczyć się również samodzielności i odpowiedzialności.

Okazuje się, że uzyskanie miejsca w miejskich placówkach nie jest łatwe. Formularz zgłoszeniowy to w tym przypadku zbyt mało. Przedszkola prowadzą rekrutacje i często liczba miejsc w placówkach jest ograniczona. 

Zatem przedszkola czekają na armię wyjątkowych maluchów. Już niebawem kolejne dzieci zyskają nowe doświadczenie. Każdy rodzic chce, aby dla dziecka była to wyjątkowa i wartościowa przygoda. Co zrobić, żeby tak było? Odpowiedzi szukaj w Dodatku Przedszkolak, który ukaże się już 19 sierpnia w Gazecie WPR i portalu wpr24.pl.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.