Dodatek motoryzacyjny

Region

W piątek, 22 stycznia na łamach Gazety WPR oraz portalu WPR24.pl ukaże się specjalny dodatek motoryzacyjny, a w nim ciekawe branżowe artykuły i wywiady.

W dzisiejszych czasach wiele osób nie wyobraża sobie życia bez samochodu i trudno się temu dziwić. Nowy rok dla kierowców oznacza zmiany, przede wszystkim w przepisach kodeksu drogowego czy cenach paliw. Dla starających się o prawo jazdy również czekają nowości, pisząc w skrócie – nie będzie taryfy ulgowej. Jednak w całym tym szaleństwie można odnaleźć także pozytywne aspekty, jak wyprzedaż starszych roczników aut w salonach samochodowych. Oznacza to, że możemy kupić nowy samochód w niższej cenie.

Nie wiesz od czego zależy cena pojazdu w salonie? Nurtuje Cię czemu w ostatnim czasie tak mocno spadły ceny paliw? Złodzieje samochodów cały czas prężnie działają, jakie mają metody i czy można się przed nimi uchronić? Ponadto 1 lutego na Mazowszu rozpoczynają się ferie. Wybierasz się w trasę i zastanawiasz się jak najlepiej przygotować samochód do długiej podróży? Na te i wiele innych pytań odpowiemy w nadchodzącym dodatku motoryzacyjnym.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.