Dodatek Motoryzacyjny to dobry sposób na reklamę!

Dodatek

27 stycznia na łamach Gazety WPR i portalu WPR24.pl ukaże się Dodatek Motoryzacyjny. To doskonała okazja, by zareklamować swoją ofertę i bezpośrednio dotrzeć do kierowców.

Nasz Dodatek to miejsce na ciekawe branżowe artykuły, interesujące wywiady i przestrzeń reklamowa, która za pomocą klasycznej gazety i nowoczesnego portalu dociera do szerokiego grona czytelników z dwóch powiatów: grodziskiego i pruszkowskiego.

Styczeń to świetny moment aby trafić do pasjonatów „czterech kółek” i osób, które używają samochodu jako codziennego środka transportu. Właśnie po nowym roku rozpoczynają się wszelkie wyprzedaże, w tym aut z rocznika 2016. Dealerzy oferują też szereg innych rabatów, ale żeby klient mógł z nich skorzystać najpierw musi się o nich dowiedzieć. Dlaczego warto zainteresować się naszą ofertą? Między innymi dlatego, że posiadamy duże grono stałych czytelników.

Warto zwrócić też uwagę na statystyki:
– publikację w Gazecie WPR 27 stycznia – dotarcie do ponad 30 tys. czytelników!
– publikację na portalu WPR24.pl (100 tys. Unikalnych Użytkowników oraz 1,5 mln odsłon w miesiącu)
– promocję Dodatku na naszym facebookowym profilu – 18 tys. użytkowników z regionu
– dystrybucję 4000 egzemplarzy na stacjach SKM i WKD Pruszków
– atrakcyjny cennik z promocjami

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.