Dodatek Finanse już dostępny!

Dodatek

Rozwiewamy wszelkie wątpliwości na temat spraw związanymi z bankami i nie tylko. Czy kredyt jest taki straszny jak go malują? Jak zabezpieczyć swoje środki na koncie? Odpowiedź w tekście.

Finanse otaczają i budują cały świat, trudno wyobrazić sobie życie bez pieniędzy. Zagadnienia te spędzają sen z powiek wielu osobom. Ludzie kształcą się, podnoszą swoje kwalifikacje i starają się być jak najlepsi w wykonywanym zawodzie. Wszystko za sprawą funduszy, bo przecież chcemy żeby były jak największe. Co dostajemy za ten wysiłek? Między innymi wyższe wynagrodzenie, co wiąże się z powiększaniem naszych finansów i w efekcie daje nam większą niezależność.

Ale… pieniądze to nie tylko praca. To także oszczędności w bankach, inwestycje, kredyty itd. Te i inne zagadnienia poruszyliśmy w naszym Dodatku Finanse. Postaramy się wyjaśnić, że kredyt nie jest złem wcielonym, tylko trzeba mieć odpowiednią wiedzę przed tym zanim go zaciągniemy. W dodatku piszemy o kontach emerytalnych – dobry moment na zadbanie o przyszłość jest w tej chwili! Nie zwlekaj aż będzie za późno… Ostrzegamy też przed skimmingiem. Część z Was spyta „co to jest?”. Chodzi o metodę działania przestępców, którzy okradają nasze konta. Więcej w Dodatku Finanse, zachęcamy do lektury!

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.