Dodatek Edukacja

Dodatek

Edukacja to inwestycja w przyłość, ale jaki kierunek studiów wybrać? Gdzie zarabia się najlepiej? A może jesteś w sile wieku i nie wiesz czy warto zaczynać naukę? Zajrzyj do naszego Dodatku Edukacja, aby rozwiać wszelkie wątpliwości!

Edukacja zawsze rodzi wiele pytań i wątpliwości. Gdy jesteśmy młodzi opieramy się na doświadczeniu starszych i często, kierując się różnymi statystykami, wybieramy odpowiednie dla siebie szkoły. Kończymy gimnazjum i co dalej? Oprócz liceum są inne możliwości m.in technikum czy tzw. zawodówka. Jednak nie każdy jest pewien swojego wyboru w przysłowiowych 100 proc. Temat ten poruszyliśmy w Dodatku Edukacja.

Ale nie tylko młodzi mogą się kształcić. W jednym z naszych artykułów przekonamy, że człowiek uczy się całe życie, a co za tym idzie, rozpoczęcie nauki w każdym wieku jest doskonałym pomysłem. Ponadto z roku na rok na uczelniach przybywa studentów w wieku 40+.

Oprócz tego poruszylismy takie tematy jak: program Erasmus, zalety szkół policealnych, czy e-learning.

Zapraszamy do lektury!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.