Do trzech razy sztuka?

Pruszków

Urząd miasta w Pruszkowie otworzył oferty w trzecim przetargu na montaż i obsługę sztucznego lodowiska. Swoje usługi zaproponowała jedna firma.

Poprzednie postępowania unieważniano z powodu braku zainteresowania oferentów i „istotnej zmiany okoliczności”. Trzecie ma szansę na pomyślne rozstrzygnięcie. Choć o zlecenie ubiega się tylko jedna firma, to cena przez nią zaproponowana mieści się w budżecie, jaki przeznaczono na ten cel. Przedsiębiorstwo z Rumii wyceniło swoje usługi na ponad 343 tys zł, czyli o 37 tys mniej niż miasto zarezerwowało w swojej kasie.

Wszystko zależy teraz od tego, czy oferta spełnia wymogi formalne. Jeśli tak, nic nie będzie stało na przeszkodzie, aby podpisać umowę. – Planujemy podpisanie umowy w tym tygodniu. Otwarcie lodowiska odbędzie się 14 grudnia – mówi Konrad Sipiera, wiceprezydent Pruszkowa.

Przypomnijmy, że miejskie lodowisko w tym roku pojawi się w zupełnie nowym miejscu. To dach galerii handlowej Nowa Stacja przy ul. Sienkiewicza. Poza taflą wykonaną ze specjalnie modyfikowanego polietylenu PE500, który ma gwarantować takie same wrażenia jak jazda po prawdziwym lodzie, pojawi się tam wypożyczalnia sprzętu (150 kompletów łyżew, 50 kasków i 8 „pingwinków” do nauki jazdy).

Część kosztów funkcjonowania ślizgawki pokryje centrum handlowe. Nowa Stacja zajmie się m.in. organizacją dodatkowych imprez, muzyką, obsługą, dostarczeniem oświetlenia i energii.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 9

9 odpowiedzi na “Do trzech razy sztuka?”

 1. J23 pisze:

  Chcieliście PiS oporów to macie plastikowe lodowisko i cieszcie się że wasz dyktator was przekupił pincet plus. Podobnie postąpił prezydent Makuch jak wziun pod swoje skrzydła pisiora no bo układ się liczy i wsparcie tatulka byłego wojewody a teraz posła. Może wam kardynał N…cz coś pomoże bo ma dobre układy na krycie swoich ……. pedofilow. Następnym razem przemysł dwa razy na kogo glosujesz pajacu.

 2. priv. pisze:

  Co za b….an wymyślił lodowisko na dachu??? Sztuczne, małe? Kto odpowie za, odpukać, wypadnięcie przez barierki. Nie jest to parter!! Może nowa dyrekcja w SP 2 nie może się do końca odnaleźć i dogadać z władzą?
  Było fajne obok SP, dzieciaki po lekcjach szły na lód, było pełno ludzi i blisko dla osiedlaków.
  Ale teraz będzie lodowisko na wysokim poziomie!!! Głupoty (sorry za dosadność)
  Zmieniliście p. Starzyńskiego na dwóch p….ów, to teraz macie.
  PS
  p….ów, to oczywiście, prezydentów ,nie palantów.

 3. Podatnik z Pruszkowa pisze:

  Panie Siepiera!!! Czy Pan słucha tego co mieszkańcy mówią na temat lodowiska ? Czy Pan jest głuchy i po prostu ma pan to gdzieś?
  Chcemy lodowiska z prawdziwego lodu na terenie szkoły nr 2 !!!
  Czy to tak trudno panu zrozumieć ? Czy jest pan aż tak ograniczony umysłowo ?

 4. Leoś pisze:

  Lodowisko to chyba z lodu raczej.

 5. Gosc pisze:

  Jeden wielki bubel a nie lodowisko. Proponuje jeszcze plastikowe drzewa do potulika i sztuczna tafle wody. – przynajmniej nie wyschnie. Plastikowi władcy Pruszkowa robią z tego miasta pośmiewisko

 6. Kryspin pisze:

  Oby się jednak nie udało… rok temu i dwa lata wcześniej było naprawdę rewelacyjnie przy SP2, a teraz taka „proteza”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły