Do 5 lat za kradzież

Nadarzyn

Funkcjonariusze z Nadarzyna zatrzymali mężczyznę, który był podejrzany o kradzież elementów metalowych i części samochodowych. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Na posterunek w Nadarzynie zgłosił się poszkodowany, który powiadomił policjanów, że z jego posesji skradziono metalowe elementy oraz części samochodowe. Funkcjonariusze szybko zajęli się sprawą i już niedługo po zgłoszeniu ustalili sprawcę. Finałem akcji było zatrzymanie 24-latka i odzyskanie skradzionych przedmiotów.

Szczegóły przekazuje nam kom. Karolina Kańka z pruszkowskiej komendy – Podczas prowadzonych czynności policjanci ustalili, że mężczyzna w trakcie kradzieży poruszał się pojazdem mimo orzeczonego przez Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim, zakazu.

Zgromadzone w sprawie dowody pozwoliły na postawienie 24-latkowi zarzutu kradzieży. Mężczyzna odpowie także za prowadzenie auta mimo zakazu sądowego. Zatrzymany przyznał się do zarzutów.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.