Dni Pruszkowa w nowej odsłonie

Pruszków

Ze względu na panujące obostrzenia oraz sytuację epidemiologiczną okoliczne gminy rezygnują z organizacji imprez plenerowych. Pruszkowski magistrat zaplanował organizację Dni Pruszkowa w zupełnie nowej odsłonie.

Plan Dni Pruszkowa przygotowywanych na ten rok prezentował się świetnie. Impreza miała trwać przez trzy dni, a nie jak zawsze przez dwa. – Rozpoczęcie zaplanowane było już na piątek 29 maja, a tym samym miały trwać trzy, a nie tak jak dotychczas, dwa dni. Dni Pruszkowa mieliśmy rozpocząć od Night Skatingu i dyskoteki plenerowej poprowadzonej przez duet DJ Kalwi&Remi. Sobota miała być dniem koncertowym. Lady Pank, Majka Jeżowska, Maciej Maleńczuk, to gwiazdy, które miały wystąpić podczas tegorocznej imprezy plenerowej. Na niedzielę (w związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka) zaplanowane były atrakcje dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta – wylicza pruszkowski magistrat.

Niestety, impreza ze względu na obowiązujące w kraju obostrzenia związane z epidemią musiała zostać odwołana. Koncertów i szeregu innych atrakcji nie będzie. Mimo to władze Pruszkowa przygotował imprezę w formie online.

Poniżej przedstawiamy harmonogram

Sobota 30.05.2020:
godzina 10:00 – 11:00 – trening online – TABATA poprowadzi fizjoterapeutka Dominika Rosińska
godzina 12:00 – 23:59 – test online wiedzy o Pruszkowie „Pruszków – Moje miasto!”. Test przez 12 godzin będzie dostępny na naszej stronie www.pruszkow.pl. Dla chętnych przygotowaliśmy 50 pytań i atrakcyjne nagrody!
Więcej informacji pojawi się w osobnym artykule dotyczącym testu.
godzina 18:00 – w roztańczony wieczorny klimat wprowadza nas tancerze UKS Top Dance, którzy poprowadzą zajęcia i naukę tańca.

Niedziela 31.05.2020:
godzina 9:00 – 14:00 zabawa plastyczna „Pruszków! Poznasz-polubisz” (dla dzieci do 10 roku życia). godzina 10:00 – 11:00 – sport to zdrowie. Gimnastykę dla najmłodszych poprowadzi Alpha Gym.
godzina 12:00 – 17:00 – test online „Znam przepisy ruchu drogowego” (dla dzieci od 4 – 8 klasy szkoły podstawowej w Pruszkowie). Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Więcej informacji pojawi się w osobnym artykule dotyczącym testu.
godzina 17:00 – 18:00 – „Wyginam śmiało ciało” – tańce dla najmłodszych poprowadzi Dance Imperium Centrum Tańca i Ruchu
godzina 18:00 – 18:10 – ogłoszenie wyników testu „Pruszków – Moje miasto!” i „Znam przepisy ruchu drogowego”
godzina 19:30 – 20:00 – czytanie na dobranoc

Wszystkie zajęcia i atrakcje będą publikowane na profilu Miasto Pruszków na Facebooku.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 10

10 odpowiedzi na “Dni Pruszkowa w nowej odsłonie”

 1. Wwww pisze:

  Moze juz cale zycie przeniesmy na online jestem za

 2. WPRka pisze:

  Super. Fajnie, że przy takich ograniczeniach będą fajne atrakcje.

 3. obecna... pisze:

  Poroniony pomysł…fundują kolejne godziny przed telewizorem…
  Z tego siedzenia w domach to głowy źle pracuja…każdemu

 4. Daro pisze:

  To beda najgorsze Dni Pruszkowa w historii !

 5. Daro pisze:

  Dni Pruszkowa porazka! Nuda 🙁 A U2 czeka !!!

 6. Rado pisze:

  Porazka wyszła. Lepiej bylo odwołac tą impreze

 7. kibicemks@wp.pl pisze:

  Brawo. Super pomysł. Widać powiew młodości w ratuszu. Tak trzymać. Niech starostwo bierze przykład z urzędu miasta jak należy pracować i funkcjonować w czasach pandemii.

 8. Ups pisze:

  Rewelacja! Ciekawe czy telkab wyrobi z przesyłem danych? Tyle atrakcji….ale szkoda że lady pank nie zagra on line,!

 9. Pat pisze:

  NONSENS – Jest scena w CKIS i robimy koncerty on-line, zespoły przyjadą zagrają – dodatkowo będą mieć materiał demo zarówno audio jak i video – transmisja Telkab. Można?

 10. Dp pisze:

  Haha 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły