Dewastował samochody, biegał z nożem

Milanówek

W nocy z piątku na sobotę milanowska straż miejska i policja zatrzymały mężczyznę, który najpierw kopał zaparkowane pojazdy, a następnie z nożem w ręku groził, że popełni samobójstwo.

Informację o agresywnym mężczyźnie na ul. Piłsudskiego funkcjonariusze otrzymali po godz. 1.00 w nocy. Kopał on zaparkowane pojazdy. Poważnie uszkodził jeden z samochodów i skuter. Sprawcy nie udało się jednak od razu zatrzymać. Świadkowie podali jego rysopis, dzięki czemu mężczyznę rozpoznano przy drugiej interwencji chwilę po godz. 2.00.

– Sytuacja przybrała drastyczny bieg około godz. 2.15. Dyżurny straży miejskiej odebrał informację, że w tej samej okolicy  ma biegać mężczyzna z nożem w ręku. Według informacji policji, osoba miała przejawiać skłonności samobójcze, miał krzyczeć, że się zabije. Reakcja mundurowych była błyskawiczna. Na miejsce zostały skierowane siły i środki odpowiadające powadze zgłoszenia: kilka załóg policji i patrol straży miejskiej z ratownikiem – informują milanowscy strażnicy.

Mundurowi rozpoczęli poszukiwania, bo w międzyczasie mężczyzna znów oddalił się. – Działania w pierwszej kolejności skupiły się na najbliższej okolicy. Przypuszczenia okazały się słuszne, po krótkim czasie mężczyzna został odnaleziony przez strażników miejskich z Milanówka. Wstępne czynności wskazały, że to ta sama osoba, która zdewastowała auto i skuter. W związku z groźbami samobójczymi, mężczyzną w pierwszej kolejności musiało się zająć pogotowie ratunkowe – relacjonują milanowscy funkcjonariusze.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Dewastował samochody, biegał z nożem”

 1. irytek pisze:

  To strażaki się nie wyspali, na Staszica jak małolaty drą mordę pół nocy jadą.

 2. Dyzio pisze:

  Nie oplacalo sie jechac do dewastatora pojazdow , ale do debila samobojcy juz tak.

 3. xddddd pisze:

  typowy pisowiec

 4. none pisze:

  Czyli jak o 1 w nocy uszkodził czyjś samochód i skuter, to patrol go nie złapał. A jak krzyczał, że siebie samego zabije, to wysłano tyle patroli, że go wreszcie złapali?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły