Czytelnicy WPR już wybrali prezydenta

Region

Gdyby wyniki drugiej tury wyborów prezydenckich zależały od czytelników WPR24.pl to prezydentem Polski zostałby Rafał Trzaskowski.

Przed II turą wyborów prezydenckich zaprosiliśmy naszych czytelników do udziału w sondzie internetowej i wskazanie na kogo oddadzą swój głos w trakcie niedzielnych wyborów. Większość, bo aż 64,1 proc. głosów zdobył Rafał Trzaskowski. 35,9 proc. swój głos oddało na Andrzeja Dudę.

Przedwyborcze sondaże pokazują jednak, że kandydaci idą praktycznie „łeb w łeb”, a o ostatecznym wyniku może zadecydować mniej niż 100 tys. głosów. Ważne jest również to na kogo zagłosują wyborczy, którzy dziś jeszcze nie wiedzą na kogo oddadzą swój głos.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 29

29 odpowiedzi na “Czytelnicy WPR już wybrali prezydenta”

 1. o zgrozo pisze:

  Coraz ciszej z bezsilności brzmi mi w uszach pieśń…. „żeby Polska była Polską…”
  Gdzie jesteś Ojczyzno moja….? Co się z tobą stało….? Kto cię sprzedał….? 🙁 🙁 ;(

 2. Rado pisze:

  Do Redakcji prosba.
  Przesłaliby Mi Panstwo tą flagę Polski na mail: radowpr@onet.pl ? Dziekuje

 3. Myślący pisze:

  Warszawka- bez edukacji historii.

 4. olo pisze:

  „czytelnicy” którzy wybrali Trzaskowskiego chyba mają 18 lat i nie pamiętają 8 lat reżimu PO , pracy za darmo ,lub za 1 złoty na godzinę , głodu wstydu ,poniżenia ,klepania PO pleckach za przytakiwanie francji i niemcom

  • Anna pisze:

   Nie, nie mam 18 lat. Reżim mamy od 5 lat! I kolejne 5 przed nami. Reżim pisiorów….Głosowałam na Rafała Trzaskowskiego, andrzej duda nie był, nie jest i nie będzie moim prezydentem!

   • Gimbaza atakuje pisze:

    Reżym buhaaaa, gdyby był taki straszny reżym to Senat już dawno byłby w rękach PiS a tomek grodzki stałby na czele ruchu oporu w Kampinosie, wyborów by wogóle nie było. Tomek lis nadawałby potajemnie z bunkra podziemnego w Bieszczadach, a gazety ukazywały się w 2 obiegu. Kuba powiatowy ukrywałby się przed siepaczami Jarka gdzieś w zagranicą, a redaktor adam pozdrawiałby wszystkich opozycjonistów tylko online w Szwecji razem z bratem Stefanem, poczytaj sobie jak w okresie międzywojennym Marszałek Piłsudski postępował z opozycją, co to była Bereza kartuska, proces Brzeski i jak wyglądały parlamentarne wybory w 1935 i 1938 r. To był reżym, Sanacja, Reżym teraz to co najwyżej masz w Korei, Rosji i w Chinach. Widze, że niestety ale tefaen i wybiórcza totalnie wyprali Ci mózg

    • aaa pisze:

     Ciekawe gdzie uciekniecie przed Trybunałem Ludowym, jak wieś zrozumie jaki błąd popełniła głosując na niepolską sektę zwaną piss. Był Stalinizm/Hitleryzm, a w Polsce kwitnie teokracja z pisokomunizmem. To powoli narasta, jeszcze nie został zdobyty ostatni bastion wolności, jak padnie dopiero pokarzecie na co was stać. Nie pisz o Piłsudskim który złożył dymisję i uciekł z Warszawy na dzień pamiętnej Bitwy Warszawskiej. Następny bohater ze zmienioną biografią.

     • Ctre pisze:

      Kłamstwa iBzdury o pilsudskim, po pierwsze złożył dymisję ad acta na ręce premiera Witosa w przypadku gdyby Polska przegrała bitwę o Warszawę,czego żądali aliancki na konferencji w Spa, po drugie nie uciekł z Warszawy, cały czas był w Puławach przy wojsku skąd nadzorował natarcie wojsk polskich, po trzecie Dmowski był wtedy w Poznaniu, gdzie uciekł ze stolicy. Po czwarte powinniście się leczyć z tej nienawiści, porównywać stalinizm szczególnie lata 1948-56, gdzie czerwone świnie pokroju Bieruta Stefana i wolińskiej i reszty mordowały akowców i patriotów i hitleryzm – 60 mln ofiar do pisu to może tylko nawiedzony chory umysl . Lecz się na głowę

     • Czy to tak trudno pisze:

      Słowo ,, Pokażecie,, pisze się przez ż z kropką a nie,, rz,, nauczcie się tego do cholery wyznawcy latte, wyborczej i tvn, a nie piszcie jakies endeckie bzdury

     • Gimbaza atakuje pisze:

      Do aaa
      Przypomnij mi, czy ja pasałem z tobą świnie,? A może byłem na kodziarskich spędach? Że piszesz na ty do mnie w typowo bolszewickim stylu-towarzyszu o nicku aaa? Nie życzę sobie, żeby jakiś obłąkany platfus pisal w ten sposób do mnie, i swe mądrości wylewał z otworu gębowego

   • Nowceorld order pisze:

    Reżym mhhmm, rozumiem, że piszesz z ukrycia a stacja tvn nadaje nielegalnie z zagranicy, działalność partii politycznych jest nielegalna a członkowie PO siedzą w więzieniu i są przesłuchiwani w willi Jarosława Kaczyńskiego na Żoliborzu, skąd następnie wywozi się ich na Białoruś lub do Rosji na Sybir. Tomasz Lis i celebryci nadają apele w wkrzrszonym radiu Wolna Europa a Wojtek Mann ukrywa się w Borach Tucholskich skąd dowodzi Ruchem Oporu, a nadredaktor Adam Michnik bohatersko prowadzi głodówkę w więzieniu gdzie krzyczy,, wszystkich nas nie zamknięcie,,

  • o zgrozo pisze:

   za to na pewno pamiętają z historii czasy gdzie po wojnie zajmowano się rozdawnictwem, przekupstwem i obsadzaniem urzędów ludźmi – sprzedawczykami. Proponuję by zwolennicy Trzaskowskiego zaprzestali łożyć na 500 plus i inne + czy socjalne stanowiące rozdawnictwo.
   Elektorat Dudy w znakomitej większości to wieś, wykształcenie średnie -zawodowe i osoby bezrobotne, emeryci i renciści.
   Zachęcam do tego by sami sfinansowali swoje + jakie otrzymują i inne socjale.
   Że co, że nie mogą? aaaaa no właśnie… to radze pomyśleć co będzie trochę dalej niż po pierwszym następnego miesiąca.

 5. Monika pisze:

  Ale bzdura, ja nie głosowałam , wiec się nie liczy to głosowanie .

 6. Wyborca pisze:

  W tych wyborach wybieramy co dla nas jest lepsze na najbliższe 3,5 roku do kolejnych wyborów. Wybor AD daje ciągłość obecnej władzy a zarazem brak zahamowań co do podpisywania kolejnych ustaw tych dobrych jak i złych a to bardzo prawdopodobne bo to dla AD ostatnia kadencja. W odróżnieniu do RT ten wariant daje nam możliwość orocedowalia ustaw nie na kolanie tylko poprawnie bez ukrytych kruczków. Rząd zastanowi się dwa razy czy ustawa jest dobra ponieważ wszelki niezgodności RT wytknie i wyciągnie na swiatło publiczne i na odwrót TR zadziała podobnie bedzie wprowadzał do Sejmu p podobne ustawy a napewno in plus dla nas bo będzie chciał się przypodobać wyborcom. Według mnie żadnych świadczeń socjalnych nie zabiorą bo to strzał w kolano jak z wiekiem emerytalnym. Jeżeli ktoś się obawia o poglądy RT to przypomnę że PIS ma większość w Sejmie i to on procedurę ustawy a RT może wprowadzić projekt do Sejmu. „Więc zdecydujcie czy dalsza władza bez ograniczeń PIS czy zmiana i względne pilnowanie Rządu przez Prezydenta i na odwrót”. Miłego i spokojnego wekendu.

  A sam w I turze nie głosowałem na żadnego z Panów

 7. Bolo pisze:

  Nie daj Boże żeby osoba która popiera ruchy ..gejow..i lesbijek został prezydentem ja nie wiem ludzie to już całkiem stracili rozum ciekawe jak ich dzieci czy wnuki Leda uczone w wieku 4/lat jak się onanizować czy będą tacy tolerancyjni wszyscy są tolerancyjni jak ich rodzin to nie dotyczy.A po drugie jak by zwykła kukłę wystawili a nie była by z ramienia PISu to ludzie by glosowali bo to nie chodzi o Dudę tylko o to że PiS nie wygrał.Kazdy narzeka ale 500+się bierze emerytury 13 biorą i w każdej rodzinie jest ktoś kto korzysta z tej pomocy a z wcześniej emerytury też wiele skorzystało .I dalej ludzie narzekają ludzia miodem tylko smarować to i tak im się nie dogodzi.Makarba jak Trzaskowski wygra będzie wtedy koniec Polski to człowiek który histori Poslski dobrze nie zna tylko niemiecka ale nie ważne prawda …głosujmy na tych co ludzia dom nad głową zabierają jak w Warszawie kamienice

  • Gość pisze:

   Wystarczy mi obstrukcyjny senat. Najpierw zabójcze koperty a później chce zbierać podpisy. Pokazał że nie liczy się zdrowie i życie obywateli tylko władza.Takiego prezydenta. nie chciałem.

 8. LOL pisze:

  TAK, koniec pisu bliski

 9. paca pisze:

  Wyborów wygrywa się nie w Waszyngtonie ale w Pruszkowie.
  Oto nowa tradycja.
  Brawo Puszków ! 👍😁

 10. RAMBO pisze:

  MĄDRY NARÓD – BRAWO WY

 11. Anonim pisze:

  Niech sobie go mają do niedzieli do godz 21.

 12. Cagt pisze:

  Niestety sonda internetowa nie jest skutecznym narzędziem i zawyża pewnie wynik Trzaskowskiego o jakieś 10pp. Wszystko byłoby pięknie gdyby z internetu dało się korzystać wciskając na pilocie TVP1 i krzycząc na telewizor ale ponieważ tak się nie da to brakuje tu głosów Januszu 500+ i starych bab, jedno i drugie wiadomo czyim jest elektoratem.

 13. Łukasz pisze:

  Krzyczycie za tym oszalałym manipulatorem Trzaskowskim i powtarzacie za nim ,że „MAMY DOŚĆ”, ale pytam czego wy macie dość? Czy macie dość wsparcia dla swoich dzieci ? czy macie dość 13 emerytury? czy macie dość tego ,że macie wybór kiedy przejść na emeryturę? czy macie dość możliwości decydowania kiedy posłać dziecko do szkoły? czy macie dość ,że Polska nie będzie zależna od gazu z Rosji? czy macie dość podnoszenia najniższej krajowej? czy macie dość ,że młodzi do 26 roku nie musza płacić podatków ?Czy naprawdę zatęskniliście za pogardą i biedą ze strony PO, czy tęsknicie za tym żeby rząd wam powiedział piniyndzy ni ma i nie będzie, i zamroził na 10 lat płace ? a może tęsknicie za słowami, że głupi by pracował za 6 tysięcy, lub żeby wziąć kredyt i wyjechać za granicę, PO dało wam więcej przez 8 lat rządzenia i traktowało was lepiej ? Na taśmach Sowy pokazali gdzie was mieli. Naprawdę chcecie znów dać mandat zaufania oszustowi i cynikowi z PO ?

  • Obudźcie się. pisze:

   Swoim komentarzem pokazałeś niestety, że nie masz żadnej wiedzy o gospodarce, o inflacji, o tym skąd się biorą pieniądze w budżecie państwa. Tak, mam dość socjalizmu w Polsce, tego że ci, którzy pracują, pracują na tych, którzy nie pracują. A to wystarczający powód żeby nie głosować ani na Dudę, ani na Trzaskowskiego.

  • Aaa pisze:

   Tak, dość grabienia moich pieniędzy! Niech mamusie i tatusiowie brajanków i dżesik wezmą się w końcu do roboty, zamiast tylko żerować i liczyć, że państwo da

  • o zgrozo pisze:

   Mam dość rozdawnictw! Nic od tego państwa nie dostałam. Coraz więcej mi zabiera żeby rozdawać komuś kto poza marchewką na kiju nie widzi nic!
   Wstyd mi za ten wynik wyborów. Niestety coraz mnie identyfikuję się z tym krajem. Kto będzie najgłośniej krzyczał jak zbankrutujemy? Ci co biorą dziś najwięcej. Bo państwo hoduje sobie nierobów. Liczycie na to, że emerytury będą? Otóż nie. Ani dla was ani dla tych co na to rozdawnictwo zarabiają. Tyle że my będziemy okradzeni i oszukani a wy nauczeni brania.

 14. xxx pisze:

  Ta sonda pokazuje jak bardzo malo miarodajna jest publicznosc wpr. Rzeczywiste wybory skonfrontuja. Dla mnie najlepszy wybor to @AndrzejDuda #DUDA2020 #ŁączyNasPolska i do tego namawiam innych. Z troski o Polskę, bez agresji, z usmiechem. Idzmy na wybory, zwyciężymy!

 15. hmmm pisze:

  Oby tak było w całym kraju w niedzielę 😉 Nie mogę już patrzeć na tego pucułowatego nieudacznika z PiSu

 16. PL pisze:

  Żenada….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły