Czy uda się znaleźć wykonawcę, który postawi budynek socjalny w Komorowie?

Komorów

Pierwszy przetarg na budowę budynku socjalnego w Komorowie został rozpisany w ubiegłym roku. Do tej pory nie znaleziono wykonawcy dla tego zadania. Jednak gmina Michałowice nie poddaje się i nadal poszukuje odpowiedniej oferty.

Jeszcze podczas poprzedniej kadencji gmina Michałowice rozpoczęła poszukiwania. Jednak żaden z ogłoszonych przetargów nie przyniósł efektów. W tym roku ogłaszane jest już drugie postępowanie w tej sprawie. Zwykle brakowało ofert, były nieodpowiednie lub zawierały błędy formalno-merytoryczne.

Przypomnijmy jakie są założenia dla inwestycji przy ul. Sieradzkiej w Komorowie. W budynku znajdą się cztery mieszkania, których metraż nie przekroczy 40 m kw. W każdym z nich znajdzie się pokój dzienny z aneksem kuchennym o powierzchni 22 mkw. Przedpokój i łazienka będą miały po 4 mkw, a sypialnia będzie miała 9 mkw. Mieszkania zostaną wykończone w standardzie „pod klucz”.

Dodatkowo na działce przy budynku zaprojektowano cztery miejsca parkingowe.

Budynek ma powstać do 31 maja 2020 r.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Czy uda się znaleźć wykonawcę, który postawi budynek socjalny w Komorowie?”

 1. TT pisze:

  To ten budynek leży?? Przewrócił sie?!

 2. as pisze:

  To jest jakaś niepisana zasada, że budynki socjalne zawsze są budowane w dobrych lokalizacjach? I dlaczego tylko po jednym miejscu na samochod?????

  • none pisze:

   Spoko spoko, zaraz obok wybudują Lidla albo inną Biedronkę to będzie można parkować na ichnim parkingu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły