Czy twój samochód jest przygotowany do zimy?

Dodatek

Specjalnie dla naszych zmotoryzowanych Czytelników przygotowaliśmy Dodatek Motoryzacyjny, a w nim m.in. jak przygotować auto na zimne dni.

Jesień to doskonały czas, by sprawdzić nasze pojazdy przed eksploatowaniem ich w zimę. A jak wiadomo mróz nie wpływa pozytywnie na samochody. Musimy zadbać o szereg rzeczy, m.in. sprawny akumulator, zimowe opony, płyny eksploatacyjne, czy z pozoru błahe wycieraczki i dywaniki.

Nowy rok zawsze obfity jest w zmiany przepisów. Kolejny, 2017 r. nie będzie inny pod tym względem. Temat ten szczególnie powinni śledzić, ci którzy dopiero próbują uzyskać prawo jazdy. Choć dla tych bardziej doświadczonych też przygotowano kilka nowości.

Wspomnieliśmy również o samochodach elektrycznych. Czy wiecie, że w Japonii jest już więcej stacji do ładowania takich pojazdów niż stacji paliwowych?

Sprawdźcie sami:

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.