Czy to koniec mrozów?

Pogoda

Wszystko wskazuje na to, że nie uświadczymy już minusowych temperatur. Co więcej, będą nie tylko dodatnie, ale i... dwucyfrowe.

Wydaje się, że w tym roku zima odejdzie w zapomnienie szybciej niż zwykle. Już najbliższy weekend ma być ciepły i słoneczny. Według synoptyków, w sobotę słupki na termometrach mogą pokazywać nawet 11 stopni Celsjusza! Natomiast w niedzielę 9-10 stopni. Niestety noce nadal chłodne – dziś, jutro i w weekend temperatura może obniżyć się do 1 stopnia Celsjusza.

Przyszły tydzień dobrze się zacznie i taki już pozostanie. Od poniedziałku aż do niedzieli można spodziewać się maksymalnie do 10 stopni na plusie. W nocy 3-4 stopnie. Przez cały ten czas ma utrzymywać się również dobre ciśnienie od 1010 do 1020 hPa. Nie powinniśmy narzekać też na brak słońca, chociaż okresowo mogą pojawić się na niebie ciemniejsze chmury, a co za tym idzie przelotne opady deszczu.

Dalsza długookresowa prognoza pogody również zapowiada się optymistycznie. Czy tak będzie? Oby było już tylko cieplej!

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Czy to koniec mrozów?”

  1. ktosiu 1234 pisze:

    Zima dowali w maju, albo na wielkanoc. Oby nie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły