Czy to było zaczadzenie?

Michałowice

W niedzielę wieczorem w Opaczy Kolonii znaleziono zwłoki mężczyzny. Sprawę bada prokuratura.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od jednego z czytelników. – Na jednej z posesji w Opaczy Kolonii doszło do zaczadzenia młodego mężczyzny – 20 lat. Pomimo reanimacji zmarł. Sprawa straszna, artykuł byłby warty opublikowania ze względu na przestrogę dla innych – czytamy w mailu nadesłanym na adres kontakt@wpr24.pl

Policjanci informacje otrzymali w minioną niedzielę 27 stycznia około godz. 19.00. – Rodzina znalazła zwłoki mężczyzny w pomieszczeniu gospodarczym. O ewentualnej przyczynie zgonu będziemy wiedzieli więcej po przeprowadzeniu zleconej przez prokuraturę sekcji zwłok – mówi nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Na miejscu zdarzenia byli również strażacy. Ci nie potwierdzają informacji o zaczadzeniu. – Byliśmy wezwani na miejsce zdarzenia jednak nie stwierdziliśmy obecności tlenku węgla w pomieszczeniu. Nie możemy jednak wykluczyć, że wcześniej g tam nie było – mówi nam st. kpt. Karol Kroć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Staży Pożarnej w Pruszkowie.

Sprawę bada prokuratura i policja.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Czy to było zaczadzenie?”

 1. zgred pisze:

  Mroźnymi wieczorami w Opaczy niosą się przykre wonie spalanych dziwnych rzeczy.

  • Pjeter pisze:

   Pewnie skarpety i sandały palą 🙂

   • Anonymous pisze:

    Państwa komentarze są tu zbędne. Stała się tragedia, a wy debatujecie czym ludzie palą w kominach, kiedy to nie ma kompletnie nic wspólnego z tym co się stało. Z całą pewnością jest to ktoś ze śmietanki forum gminy michałowice, bo nikt nie prowadzi nigdzie indziej tak durnych wywodów ..
    Pozdrawiam

    • zgred pisze:

     Twój komentarz Anonymus jest durny. To, czym ludzie palą w piecach, ma bezpośredni związek z samopoczuciem i zdrowiem sąsiadów. A ze zdrowiem palącego może mieć związek dramatyczny, tak jak być może w powyższym przypadku. Mam nadzieję że twój wpis nie jest próbą odwrócenia uwagi od twojego pieca.
     Pozdrawiam

     • Anim pisze:

      Myślę że akurat przy tej tragedii rozmowa o tym co i kto pali w piecu jest po prostu zbędna. Są od tego inne miejsca i sytuacje.
      Trochę zrozumienia dla rodziny i znajomych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły