Czujność policjantki na wagę trzech rowerów

Grodzisk Maz.

Dzięki spostrzegawczości policjantki z pruszkowskiej komendy oraz jej męża, zatrzymano 33-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież roweru należącego do syna funkcjonariuszki. Według ustaleń jaktorowskich policjantów podejrzany miał dokonać kradzieży dwóch innych rowerów.

Policjanci z komendy w Jaktorowie w ostatnim czasie otrzymali wiele zgłoszeń o kradzieży rowerów. Po przejrzeniu nagrań z monitoringu miejskiego wytypowali oni osobę podejrzaną.

Jedną z poszkodowanych, która zgłosiła kradzież, była policjantka z komendy w Pruszkowie. Podczas zgłaszania sprawy, jaktorowscy funkcjonariusze przekazali jej swoje ustalenia oraz wizerunek podejrzanego.

Jak relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Zych z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim – Dwa dni później w czasie wolnym od służby policjantka razem ze swoim mężem, który jest strażnikiem miejskim w Warszawie byli na wycieczce rowerowej w Żyrardowie. Na jednej z ulic zauważyli osobę, której rysopis odpowiadał sprawcy kradzieży ich roweru. Funkcjonariusze poinformowali miejscowych policjantów o swoich ustaleniach i ujęli mężczyznę. Dalsze czynności zostały wykonane w miejscu zamieszkania zatrzymanego. Na posesji policjanci odnaleźli rower należący do syna policjantki i strażnika, skradziony w Jaktorowie. Jednoślad został zabezpieczony, a podejrzany trafił do komisariatu.

Podczas wykonywania czynności w tej sprawie jaktorowscy policjanci ustalili, że zatrzymany 33–latek może być sprawcą kradzieży jeszcze dwóch innych rowerów. Obywatel Gruzji usłyszał zarzuty karne. Za kradzież grozi mu teraz nawet 5 lat pozbawienia wolności – dodaje Zych.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Czujność policjantki na wagę trzech rowerów”

 1. greg pisze:

  pisda cieciowa

 2. mła pisze:

  bo rower syna tak to mają w 4 literach

 3. normalny A. pisze:

  Dziękuję bardzo , dzięki Wam odzyskuję wiarę w sprawiedliwość . ps: nie jestem za żadną partią 😉

 4. Anonim pisze:

  a co by to było gdyby to nie był rowerek funkcjonariusza policji ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły