Cztery ulice do przebudowy

Milanówek

Długa, Sosnowa, Graniczna, Kochanowskiego – te cztery milanowskie ulice czeka przebudowa. Urząd miasta szuka firmy, która wykona prace.

Trwa postępowanie przetargowe w tej sprawie. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie ulic: Długiej, Sosnowej, Granicznej, Kochanowskiego. Każda z nich zostanie „wyposażona” w odwodnienie, zyska nową nawierzchnię i zjazdy. Do tego wykonawca będzie musiał przebudować kolidujące z inwestycją urządzenia infrastruktury trchnicznej i przygotowac czasową organizację ruchu. Bez utrudnień dla mieszkańców i kierowców nie obędzie się.

Ulice Długa, Sosnowa i Grniczna mają być gotowe do końca sierpnia tego roku, finał prac na Kochanowskiego ustalono na 28 września. Oczywiście pod warunkiem, że uda się pomyślnie rozstrzygnąć przetarg i wyłonić wykonawcę prac.

Na oferty firm zainteresowanych tym zadaniem milanowski magistrat czeka do 14 lutego.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.