Cztery samochody udało się odnaleźć

Art. Sponsorowany

Od połowy lutego trwają poszukiwania sześciu skradzionych aut. Detektywom z Agencji Detektywistycznej Temida udało się odnaleźć cztery z sześciu pojazdów.

Przypomnijmy. W nocy z 18 na 19 lutego z placu przy ul. Lipowej 49 skradziono sześć samochodów osobowych. Pojazdy były widziane w noc kradzieży w okolicach Błonia i Nadarzyna. O sprawie informowaliśmy tutaj.

Sprawą skradzionych aut zajęli się detektywi z Agencji Detektywistycznej Temida. Na efekty ich działań nie trzeba było długo czekać. – W wyniku działań Agencji Detektywistycznej udało się odnaleźć kilka aut. Cztery z sześciu poszukiwanych samochodów osobowych zostały porzucone przez złodziei. Samochody są całe i kompletne, wróciły już do właściciela. Sprawa nie jest jeszcze zakończona, przewidujemy dalsze działania – informują detektywi. – Sprawa „Pruszkowska” dla nas nie jest pełnym sukcesem. Odzyskanie czterech samochodów z sześciu skradzionych aut pozostawia niesmak. Mimo to jesteśmy zdeterminowani, aby każdą sprawę doprowadzić do końca – dodają.

Agencja Temida znana jest z wielu sukcesów . Firma specjalizuje się w odzyskiwaniu kradzionych i przywłaszczonych samochodów. Jak widać na powyższym przykładzie skuteczność agencji jest badzo duża. Detektywi robią wszystko, by rozwiązać zgłoszone sprawy.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z Agencją Detektywistyczną Temida w przypadku podobnych spraw, zawiłych, trudnych, które na początku mogą wydawać się nie do rozwiązania.
Zgłoszenia prosimy kierować na
– Telefon alarmowy 884 884 997
– Anonimowy Formularz Alerbox
– Mail: biuro@agencjatemida.pl
– Wiadomości prywatne na FB

Prywatny Detektyw Pruszków

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.