Cztery komitety wyborcze zarejestrowane w Nadarzynie

Nadarzyn

O stanowisko wójta Nadarzyna w przedterminowych wyborach, które odbędą się marcu, walczyć będzie czworo kandydatów. Informację o zarejestrowanych komitetach podało Krajowe Biuro Wyborcze.

Komitety, które wyraziły chęć zgłoszenia swoich kandydatów w wyborach wójta gminy to: KWW Mieszkańców Gminy Nadarzyn, KWW „Lepsze jutro”, KWW Dariusza Zwolińskiego, KWW Dariusza Nowaka. Komitety te mają czas do 16 lutego, aby wksazać kto imiennie będzie się z ich ramienia ubiegał o funkcję włodarza Nadarzyna.

Pewne kandydatury to na razie Dariusz Zwoliński, dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i były prezes GLKS Nadarzyn oraz Dariusz Nowak, pełniący obecnie funkcję komisarza w gminie. Wcześniej Nowak zasiadał w zarządzie powiatu pruszkowskiego. Jest członkiem partii Prawo i Sprawiedliwość.

Przypomnijmy, przyspieszone wybory włodarza gminy zaplanowano na 4 marca. Rozpisano je po nagłej śmierci wieloletniego wójta gminy, Janusza Grzyba. Ich zwycięzca będzie miał przed sobą wyjątkowo krótką, kilkumiesięczną kadencję. Wybory samorządowe w całym kraju odbędą się jesienią tego roku. Zwycięstwo w tych marcowych da jednak niemal pewną reelekcję na stanowisko wójta Nadarzyna.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.