Czterech chętnych na budowę ronda

Grodzisk Maz.

Grodziski magistrat otworzył właśnie oferty na budowę ronda na skrzyżowaniu ulic Teligi i 3 Maja w Grodzisku Mazowieckim. Zgłosiło się czterech chętnych.

Dziś poznaliśmy oferty firm zainteresowanych wykonaniem prac przy budowie ronda na skrzyżowaniu ulic. 3 Maja i Teligi w Grodzisku Mazowieckim. Do przetargu zgłosiły się cztery firmy i tylko jedna ze złożonych ofert przewyższała kwotę jaką grodziski urząd chce przeznaczyć na tę inwestycję.

Najniższą ofertę złożyła firma Mabau na kwotę 1,2 mln zł. Oferta firmy Planeta była nieco wyższa i opiewała na kwotę 1,26 mln zł. Firma Delta swoje prace wyceniła na prawie 1,35 mln zł. Najwyższą ofertę złożyła firma Alblu – 2 mln zł. Teraz grodziscy urzędnicy ocenią złożone oferty i wybiorą najlepszą ofertę.

Przypomnijmy. Na skrzyżowaniu Teligi i 3 Maja ma powstać rondo. Zgodnie z projektem szerokość pasa ruchu na rondzie będzie miała 5,5 m. Wloty będą jednopasmowe, zaprojektowano również tzw. wloty kanalizujące. W ramach prac oprócz przebudowy skrzyżowania wykonana zostanie kanalizacja deszczowa, a istniejące sieci elektryczna i wodociągowa zostaną przebudowane.

Rondo ma być gotowe jeszcze w tym roku. Termin zakończenia prac wyznaczono na 10 grudnia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Czterech chętnych na budowę ronda”

  1. Siekierezada pisze:

    BRWINOWSKI „MAGISTRAT” NA CZELE KTÓREGO STOI JAKŻE NIEPOLITYCZNY NASZ BURMISTRZ ARKADIUSZ KOSIŃSKI (PSL)-PO natomiast tak wybudował rondo koło Dino, że po pół roku już sie rozpada…
    Kosztowało 5 milionów zł tak na marginesie mówiąc.

  2. Marzena pisze:

    Co z obwodnicą Grodziska? Sprawa jakoś przycichła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły