Czarny Piątek Wyprzedaży w Centrum Janki

Inf. Prasowa

Piątek 29 listopada w Centrum Janki upłynie pod znakiem zakupowego szaleństwa, czyli Black Friday. Na Klientów czekają zniżki sięgające nawet 70%, a także upominki w podziękowaniu za zakupy dokonane w Centrum Janki.

Black Friday to jedna z ulubionych akcji rabatowych, która zawitała do Polski prosto ze Stanów Zjednoczonych. Tego dnia wiele marek kusi obniżką cen i zakupowymi okazjami. Do akcji przyłącza się również Centrum Janki, a na klientów czeka wiele atrakcyjnych rabatów przygotowanych przez kilkadziesiąt marek, w tym salony odzieżowe, sklepy obuwnicze, perfumerie czy butiki z akcesoriami.

Zniżki na zakupy czekają również w salonach, które pojawiły się w Centrum Janki w efekcie zakończonej niedawno rozbudowy. Asortyment w niższych cenach szykują m.in. sklepy Deichmann czy POSH.

Czarny Piątek w Centrum Janki to nie tylko szansa na udane zakupy, ale także okazja do zdobycia kart podarunkowych na kolejne zakupy w Jankach. Wystarczy:
– zrobić zakupy za 1000 złotych, aby otrzymać kartę podarunkową o wartości 100 złotych (można sumować maksymalnie 4 paragony);
– lub zrobić zakupy za 500 złotych, aby otrzymać kartę podarunkową o wartości 50 złotych (można sumować maksymalnie 3 paragony);
– lub zrobić zakupy za 300 złotych, aby otrzymać kartę podarunkową o wartości 30 złotych (można sumować maksymalnie 2 paragony).

W puli mamy 450 upominków. Karty podarunkowe będą wręczane tylko za zakupy dokonywane w sklepach i punktach usługowych zlokalizowanych na terenie galerii.

– Jedyny taki dzień w roku! Dzień szalonych przecen i rabatów! Zapraszamy w piątek 29 listopada do Centrum Janki na Black Friday! Tego dnia nie tylko zrobią Państwo w Jankach zakupy w atrakcyjnych cenach, ale także mają Państwo szansę otrzymać upominek! Czekają karty podarunkowe na świąteczne zakupy – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Regulamin akcji jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji.

Lista promocji na Black Friday w Centrum Janki jest dostępna na stronie internetowej www.chjanki.pl. Warto pamiętać, że część sklepów wydłuża okres obowiązywania promocji o kilka dni. Sprawdź szczegóły na stronie internetowej lub w danym sklepie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.