Covid-19 w grodziskich szkołach

Grodzisk Maz.

W związku z wystąpieniem przypadków zakażenia Covid-19 w szkołach podstawowych SP 5 i SP Książenice została podjęta decyzja o przejściu na tryb nauki hybrydowej.

W środowisku grodziskiej oświaty, w uzgodnieniu z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Grodzisku Mazowieckim podjęta została decyzja o przejściu na tryb nauki hybrydowej w przypadku dwóch szkół podstawowych SP 5 i SP Książenice.

Wszystkie pomieszczenia w budynkach poddane zostały dezynfekcji. Rodzice dzieci uczęszczający do obu placówek zostali poinformowani o fakcie zmiany częściowego trybu nauczania. Osoby zakażone zostały poddane izolacji, a osoby potencjalnie zagrożone poddano kwarantannie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Covid-19 w grodziskich szkołach”

 1. trololo pisze:

  szumowski zlodziej

 2. kj pisze:

  i z powodu wirusa tak naprawde tylko troche grozniejszego niz grypa sezonowa postawiono caly swiat na glowie. a raczej to dziennikarze go postawili na glowie terroryzując całą reszte politykow , lekarzy, i cale spoleczenstwo. proponuje zbojkotowac media i nie klikać , nie oglądać, nie sluchac. jak zobaczą nizsza klikalnosc, sluchalnosc i ogladalnosc to szybko im przejdzie to sianie paniki. i nagle wtedy ten wirus stanie sie wirusem jak kazdy inny.

  • Alicja pisze:

   Dla jednego grypa dla drugiego mocne powikłania w najgorszym wypadku śmierć. Jak można być takim ignorantem.
   Proszę to powiedzieć rodzinom zmarłych na koronawirusa.

  • Robert pisze:

   Dawno byśmy mieli pandemie za sobą gdyby ludzie traktowali ja poważnie.

 3. Sm pisze:

  Oczywiście stwierdzono to ma podstawie tych słynnych testów, co się do tego nie nadają??? Zainteresowani wiedzą już o tym, że „mają wirusa”, czy jeszcze się z nimi nikt nie kontaktował?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły