Koncertowa Mediateka „Polsko/francuskie szansony”

Grodzisk Maz.

Miejsce:

Mediateka, Grodzisk Mazowiecki

Data:

16 lutego 2020

Godzina:

16.00

Wstęp:

Bezpłatny, wejściówki

W cyklu Koncertowa Mediateka wystąpi Anna Hamela. To laureatka „Szansy Na Sukces” z zespołem Bajm – piosenką „Ta sama chwila”. Kompozytorka i autorka tekstów. Pisze i śpiewa głównie w języku francuskim, oraz polskim.

Jej piosenki trafiają do osób ceniących wysoką jakość obcowania ze sztuką. Pomagają otworzyć się na piękno życia i wydobyć sens z każdej chwili “zwykłego” dnia. Na scenie tworzy niepowtarzalny klimat będący połączeniem delikatnej, kobiecej subtelności i charyzmy. Jej ciepły, wręcz anielski głos, przenosi nas w zupełnie inny świat, osnuty mgłą romantyzmu i tajemniczości. Nie jest to jednak świat z bajki… jest to świat, w którym życie nabiera na nowo sensu a wszystko staje się możliwe!

Bezpłatne wejściówki do odbioru w Mediatece na godzinę przed koncertem, jedna osoba po okazaniu Grodziskiej Karty Mieszkańca może odebrać maksymalnie dwie wejściówki, miejsca są nienumerowane.

Wybierasz się na jakieś wydarzenie? Zrób zdjęcie, nagraj filmik i wyślij do naszej redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.