Koncertowa Mediateka – „Bem/Krajewski”

Grodzisk Maz.

Miejsce:

Mediateka, Grodzisk Mazowiecki

Data:

15 grudnia 2019

Godzina:

16.00

Wstęp:

Wolny, wejściówki

Artystka wychowała się w garderobach świata, jej rodzice oboje są muzykami. We krwi ma aktorstwo i muzykę. Jej wielkim sukcesem był recital emitowany na antenie  Polskiego Radia, również udział w radiowym i teatralnym spektaklu „Damy i Huzary” wraz z Emilianem Kamińskim. W muzycznym Teatrze Rampa spędziła 10 lat, biorąc udział w spektaklach muzycznych reżyserowanych przez między innymi Jana Szurmieja, Macieja Wojtyszkę.

Za ciekawe dokonania artystyczne uznaje prace z Maciejem Stuhrem, przy spektaklu „Kandyd czyli optymizm”, występ z Olgą Bończyk w programie TV Smaczne- go!

Ostatnie dwa lata spędziła na słonecznej Kostaryce, gdzie śpiewała i brała udział w artystycznych Show z artystami z całego świata.

W Grodzisku zaprezentuje piosenki z repertuaru Ewy Bem i Seweryna Krajewskiego.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w Mediatece na godzinę przed koncertem, jedna osoba po okazaniu Grodziskiej Karty Mieszkańca może odebrać maksymalnie dwie wejściówki, miejsca są nienumerowane.

Wybierasz się na jakieś wydarzenie? Zrób zdjęcie, nagraj filmik i wyślij do naszej redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.