Koncertowa Mediateka – „Bem i Krajewski”

Grodzisk Maz.

Miejsce:

Mediateka, ul. 3 Maja 57.

Data:

15 grudnia 2019

Godzina:

16.00

Wstęp:

Bezpłatny po pobraniu wejściówki

15 grudnia o godzinie 16.00 odbędzie się koncert „Bem/Krajewski” w wykonaniu Marty Kuszakiewicz, a to wszystko w ramach Koncertowej Mediateki.

Marta Kuszakiewicz to absolwentka Wydziału Piosenki Aktorskiej Średniej Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Pierwsze kroki na scenie stawiała dzięki Arturowi Barcisiowi, który w tamtym czasie uczył ją aktorstwa. Swoje umiejętności szlifowała u takich artystów scen polskich jak Jacek Różański, Andrzej Ozga. Jest laureatką wielu nagród w konkursach piosenki tak zwanej „nieobojętnej”. Między innymi: I nagroda specjalna na „Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki lat 70-tych”, I nagroda na „Studenckim Jarmarku Piosenki” w Warszawie, I nagroda Polskiego Radia „Mikrofon dla wszystkich”.Wielokrotnie nagradzana w konkursach wokalnych w kraju i za granicą.

Wykonuje trudny i nietuzinkowy materiał muzyczny z wielką pasją, ekspresją i zaangażowaniem. W repertuarze artystki są znane i lubiane piosenki aktorskie: „BABĘ ZESŁAŁ BÓG” sł. i muz. Sławomira Wolskiego – z repertuaru Renaty Przemyk, „PORTUGALCZYK OSCULATI” Jerzego Wasowskiego i Jeremiego Przybory z „Kabaretu Starszych Panów”, „ZABAWA PODMIEJSKA” Andrzeja Korzyńskiego i Jerzego Millera – z repertuaru Piotra Szczepanika, „BŁĘDNY RYCERZ” Włodzimierza Korcza i Wojciecha Młynarskiego – z repertuaru Michała Bajora, „KARUZELA Z MADONNAMI” Zygmunta Koniecznego i Mirona Białoszewskiego – z repertuaru Ewy Demarczyk i wiele innych. Piosenki w recitalu Marty Kuszakiewicz połączone są słowem poetyckim napisanym przez samą wykonawczynię.

Bezpłatne wejściówki do odbioru w Mediatece, jedna osoba po okazaniu Grodziskiej Karty Mieszkańca może odebrać maksymalnie dwie wejściówki, miejsca są nienumerowane.

Wybierasz się na jakieś wydarzenie? Zrób zdjęcie, nagraj filmik i wyślij do naszej redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.