37. Międzynarodowy Festiwal Bardów „Koncert Galowy – Premiery i Interpretacje OPPA 2019”

Grodzisk Maz.

Miejsce:

Centrum Kultury przy ul. Spółdzielczej 9

Data:

22 listopada 2019

Godzina:

19.00

Wstęp:

35 zł

W piątek 22 listopada o godzinie 19.00 w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się Koncert Galowy OPPA 2019 – 37. Międzynarodowego Festiwalu Bardów pt. „Premiery i Interpretacje”. W jego pierwszej części z premierowymi utworami występuje kilkanaścioro znanych twórców piosenki autorskiej, a publiczność w specjalnym plebiscycie wybiera najlepszą piosenkę premierową. Zwycięzca otrzymuje specjalnie wygrawerowaną kryształową statuetkę.

Druga część, to koncert poświęcony pamięci zmarłego w 2018 r. barda i stałego uczestnika OPPA – Andrzeja Brzeskiego. Jego koleżanki i koledzy po piórze przedstawią swoje interpretacje piosenek autorskich Artysty.

Występują: Justyna Bacz, Piotr Bakal, Marek Bartkowicz, Ewa Gaworska, Bogusław Nowicki, Jacek Gutry, Tomasz Kordeusz, Łukasz Majewski, Marek Majewski, Jerzy Mamcarz, Ewelina Marciniak, Joanna Mioduchowska, Tomasz Olszewski, Andrzej Ozga, Basia Stępniak-Wilk i Tomasz Szwed.

Bilety kupicie tutaj.

Wybierasz się na jakieś wydarzenie? Zrób zdjęcie, nagraj filmik i wyślij do naszej redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.