Co z windami na PKP w Pruszkowie i Grodzisku?

Region

W Pruszkowie winda od strony ul. Waryńskiego nie działa już od przeszło dwóch miesięcy. Niewiele lepiej jest w Grodzisku Mazowieckim. Tu jednak windy czekają na naprawę po dewastacji.

Z pytaniem o to jak długo jeszcze mieszkańcy Pruszkowa i Grodziska będą musieli czekać na naprawę wind w przejściach podziemnych zwróciliśmy się do PKP PLK. Okazuje się, że winda w Pruszkowie już niebawem zostanie uruchomiona. – Na stacji w Pruszkowie stwierdzono awarię dwóch urządzeń. Serwis deklaruje naprawę i uruchomienie ich do końca tygodnia – poinformował nas Karol Jakubowski z zespołu prasowego PKP PLK.

Naprawa zdewastowanych wind w Grodzisku Mazowieckim potrwa jednak nieco dłużej. – Windy w Grodzisku Mazowieckim zostały uszkodzone przez wandali. Wyłamane zostały drzwi wraz z zawiasami. Serwis stwierdził, że elementów nie da się naprawić, trzeba zamówić nowe. Czekamy na sprowadzenie części – zaznacza Jakubowski. – Dziwi fakt, że urządzenia, które są przeznaczone do pomocy osobom o ograniczonej mobilności są dewastowane. Sprawę tych uszkodzeń zgłosiliśmy do służb – dodał.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Co z windami na PKP w Pruszkowie i Grodzisku?”

  1. Mieszkaniec pisze:

    Rozwiązaniem mogą być szyny dla wózków i rowerów.

  2. Rafał pisze:

    Zainwestujcie w monitoring i ochronę bo patola pruszkowska znów je zniszczy.

  3. Anonim pisze:

    ups…………..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły