CKiS zaprasza na „Półkolonie na sportowo”

Pruszków

Szukacie ciekawych półkolonii dla waszych dzieci? Poznajcie ofertę pruszkowskiego Centrum Kultury i Sportu. Tygodniowe turnusy startują już 29 czerwca.

Dzieci już od kilku miesięcy siedzą w domach. Wiele z nich tęskni za swoimi rówieśnikami i możliwością wspólnej zabawy. Zajęcia lekcyjne dobiegły końca i przed nami dwa miesiące wakacji. Jednak jak ciekawie zorganizować wolny czas dzieciom? Tu z pomocą przychodzi Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie, które już po raz 20 organizuje półkolonie!

Jedno jest pewne dzieci nie będą mogły narzekać na nudę. Każdy znajdzie tu coś dla siebie! Na uczestników półkolonii czekają rozmaite zajęcia sportowe, zajęcia językowe oraz interesujące spotkania. W programie m.in. akrobatyka, krav maga, piłka nożna, kick boxing, koszykówka, kajaki, ścianka wspinaczkowa, gry i zabawy, nauka angielskiego, kino, wizyta w Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego oraz wizyta służb mundurowych.

Zajęcia trwają od poniedziałku do piątku w godz. 8.30 – 15.30. Cena za tydzień 350 zł/osoba (w cenie ubezpieczenie, śniadanie, obiad, opieka pielęgniarska), drugie dziecko 300 zł. Ilość miejsc ograniczona!

Zapisy 668 999 635

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.