Chustospacer w Parku Potulickich

Pruszków

„Chustujący” rodzice łączcie się! 4 czerwca w Parku Potulickich w Pruszkowie ma być wesoło, sympatycznie i ciekawie. W skrócie: chustospacer i chustopiknik.

Często na ulicy widzimy rodziców, którzy noszą swoje dzieci w… chustach. Zwolenników takiego rozwiązania nie brakuje. 4 czerwca będą mogli podzielić się swoimi doświadczeniami w Parku Potulickich. Ale najpierw chustospacer. – Start planujemy przy stacji PKP Pruszków. O godz. 11 spotykamy się i zaczynamy kolorowy, wesoły, chustowy spacer. Będziemy iść ulicą Kościuszki, następnie przy Pałacu Ślubów skręcimy w ulicę Prusa i tak dojdziemy do Parku Potulickich, gdzie będziemy kierować się na jedną z łączek w parku . Do spaceru można przyłączyć się na każdym etapie – im nas więcej, tym lepiej i weselej – zachęcają organizatorzy.

Po spacerze nadejdzie czas na relaks. – Po dotarciu na miejsce zaczynamy piknik! Rozsiadamy się na kocykach i spędzamy miło czas. Przygotowaliśmy różne atrakcje, tak by ten czas spędzić jeszcze ciekawiej – przedstawiają organizatorzy.

Podczas pikniku będzie można wymienić się rodzicielskimi doświadczeniami, a także zyskać wiele cennych informacji w specjalnie przygotowanych punktach m.in. mama z dyplomem czy psycholog bliskościowy. Pojawi się kącik porad chustowych, a na najmłodszych będzie czekał kącik zabaw sensorycznych i wodnych. Rzecz jasna nie może zabraknąć słodkości. Na wszystkich czekać będą pyszne ciasta.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.