Chodzi lisek koło drogi…

Milanówek

Piątkowy wieczór 20 maja nie był zbyt dobry dla małego liska. Został potrącony przez auto, jednak dzięki szybkiej reakcji Ekopatrolu, maluch wyszedł z wypadku cało.

Dyżurny Straży Miejskiej w Milanówku podczas piątkowego dyżuru odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym przy ul. J. Tuwima z udziałem małego lisa. Na miejsce niezwłocznie wysłany Ekopatrol. Funkcjonariusze stwierdzili, że zwierzę potrącił samochód. Lisa zaopatrzono i przetransportowano do lecznicy weterynaryjnej. Tam udzielono mu dalszej, fachowej pomocy.

24 maja w porozumieniu z Referatem Ochrony Środowiska i Gospodarki Zielenią UM oraz lekarzem weterynarii z lecznicy MEGAWET lisek został przewieziony do Płocka. Tam trafił do Ośrodka Rehabilitacji w Nadleśnictwie Płock, leśnictwo Miszewo Murowane. Tam będzie dochodził do pełnego zdrowia.

Przypominamy, że każde zwierzę, którego życie lub zdrowie jest zagrożone, należy zgłaszać pod numer alarmowy Straży Miejskiej – 986.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Chodzi lisek koło drogi…”

  1. pacaN pisze:

    Co za kuźwa ludzki śmieć,gnida i ścierwo potrąciło tą biedna istote

  2. Asd pisze:

    Świat jest piękny tylko ludzie to ku… wy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły