Chcieli ukraść ubrania z magazynu

Pruszków

Policjanci z Pruszkowa zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy próbowali okraść magazyn z ubraniami przy ul. Promyka. Jeden z nich miał przyklejone taśmą koszulki do nóg.

Pierwszego ze sprawców policjanci zatrzymali w miniony piątek po godz. 22.00. Pruszkowscy policjanci udali się na teren magazynów, gdzie miało dojść do kradzieży. Podczas kontroli pracowników, u jednego z nich zauważono przyklejone taśmą do nóg koszulki znanych marek.

– W szafce 23-latka ujawniono jeszcze inne markowe ubrania. Policjanci zatrzymali mężczyznę. Skradzione rzeczy o wartości ponad 650 zł wróciły na magazyn. 23-letni mieszkaniec Mrozów usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał – informuje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Kolejny mężczyzna „wpadł” następnego dnia, w sobotę rano… w tym samym magazynie. Pracownik ochrony ujął 27-letniego mężczyznę, który schował markowe ubrania do plecaka, a część miał na sobie. Wartość tych rzeczy to ok. 900 zł.

– Przybyli na miejsce policjanci zatrzymali mężczyznę i przewieźli na komendę. Po wstępnych czynnościach sprawą zajęli się dochodzeniowcy. 27-letni obywatel Ukrainy usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał – zaznacza podkom. Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Chcieli ukraść ubrania z magazynu”

 1. Wilku Starszy pisze:

  To na pewno magazynie NO Limit. Tam mają orginalną odzież i obuwie Adidasa, Nike itd. Zaczeli zatrudniać nierobów ze wschodu, to kradzieże robią się normą.

 2. Pruszkowianin pisze:

  ul. Promyka? Kradziez? Przeciez to takie oczywiste – zbikowska patologia, brak patroli i nieszczescie gotowe! Strach prowadzic tam interesy, bo zaraz dobierze sie do ciebie lokalne szemrane towarzystwo…

 3. Luck Mc.Kane pisze:

  czy widział ktoś może patrol policji ?
  Bo ja od lat nie widziałem żeby szedł patrol piszy policji w Brwinowie…
  – A złodziejom to i w to graj !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły