Chciała spełnić koleżeńską przysługę

Region

Dwie młode kobiety zostały zatrzymane w poniedziałek przez grodziskich policjantów zwalczających przestępczość gospodarczą. 19-letnia Agnieszka T. przedstawiła w banku nieprawdziwe zaświadczenie o zatrudnieniu. Dokument wystawiała jej koleżanka.

Pracownicy jednej z placówek bankowych w Milanówku zgłosili na policje próbę wyłudzenia kredytu. Okazało się, że zaświadczenie o zatrudnianiu złożone przez młodą kobietę jest sfałszowane. Funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością gospodarcza zatrzymali 19-latkę, gdy ta zjawiała się w banku po odbiór pieniędzy. Agnieszka T. wyznała, że nie pracuje w firmie, z której ma zaświadczenie. Policjanci ustalili, że w uzyskaniu dokumentu pomogła jej 27-letnia Monika J.

Obie kobiety zostały zatrzymane i przewiezione do grodziskiej komendy. Monika J. tłumaczyła, że przekazanie zaświadczenia potraktowała, jako koleżeńska przysługę. Kobiety odpowiedzą za próbę oszustwa przed sądem.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.