„Chcemy walczyć o nasze miejsce na ziemi”. Zrzutka dla pogorzelców z Piastowa.

Akcja charytatywna

Do tragicznego pożaru doszło 19 sierpnia. Czteroosobowa rodzina z Piastowa straciła dach nad głową zaledwie w kilka godzin. Teraz możemy im pomóc.

Podczas pożaru spłonął cały dach, a na skutek akcji gaśniczej – zalana pozostała część domu. Na szczęście czteroosobowa rodzina – rodzice oraz dwaj chłopcy w wieku 1,5 roku oraz 11 lat – wyszła bez szwanku.

W jedno popołudnie stracili cały dom, ponieważ w tym momencie nadaje się on jedynie do generalnego remontu. Cały dach trzeba odbudować przed jesienią. Jeżeli nie zamieszkamy tam w najbliższym czasie już nie będzie do czego wracać, wilgotne mury i brak konstrukcji dachowej nie wytrzymają zimy. Zebrane środki chcemy przeznaczyć na całkowitą odbudowę domu, który jest dla mnie całym dzieciństwem, gdyż od ponad trzydziestu lat tam mieszkam, najpierw z rodzicami, a teraz z dziećmi i partnerem. – pisze właścicielka domu.

Dom w którym spędziłam całe swoje życie ma dla mnie szczególną wartość bo zaprojektował go i wybudował mój tata, który niestety zmarł w kwietniu. Tata zawsze mówił że ten dom jest dla nas i chciał żebym tam mieszkała. Niestety los zadecydował inaczej ale my chcielibyśmy mu się przeciwstawić i walczyć o nasze miejsce na ziemi. – dodaje.

Wspomóc rodzinę możecie przez portal zrzutka.pl, klikając tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “„Chcemy walczyć o nasze miejsce na ziemi”. Zrzutka dla pogorzelców z Piastowa.”

  1. Pruszkowianka pisze:

    A co na to ubezpieczyciel? Czyżby dom nie był ubezpieczony?? A potem plaaaacz

  2. olo pisze:

    A to nie był ubezpieczony dom ?

  3. hmmm pisze:

    Mogą piec przy okazji wymienić bo obecnie palą syfem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły