CH Janki rozrasta się. Co zaoferuje klientom?

Janki

Rozbudowa Centrum Janki rozpoczęła się przeszło dwa lata temu. Gołym okiem widać jak wiele zmian zaszło do tej pory, a przecież to jeszcze nie koniec prac budowlanych. Czy będzie najbardziej kompleksowa i największa placówka handlowa w regionie?

Prace budowlane ruszyły w marcu 2017 roku. Podzielono je na dwa etapy. Pierwszy zakończył się latem ubiegłego roku, gdy otwarto nową część Centrum Janki. Znajdziecie w niej blisko 40 nowych sklepów, m.in.: Gafas, Pandora, Pizza Hut, Reserved, Rossmann, Starbucks, Tous czy Księgarnia Świat Książki. Co więcej, w 2018 roku oddano również podziemny parking z 700 miejscami postjowymi, w tym stacje do ładowania samochodów elektrycznych i 16 miejsc dla pojazdów osób niepełnosprawnych i 8 dla rodzin z dziećmi.

Na jakim etapie są obecnie toczące się prace budowlane? – Obecnie prace budowlane przy rozbudowie Centrum Janki są już na etapie końcowym. Aktualnie modernizujemy food court, który zostanie zaaranżowany zgodnie z najnowszymi standardami wyposażenia tego typu powierzchni oraz powiększony o dodatkowe miejsca siedzące. Zastosowane materiały i kolory zapewnią wrażenie nowoczesności, a funkcjonalność nowej strefy gastronomicznej zagwarantują wygodne meble. Trwa również aranżacja nowych lokali. Dodatkowo, wkrótce udostępnimy klientom drugą część parkingu podziemnego i naziemnego z kolejnymi dodatkowymi 800 miejscami postojowymi – mówi Anna Walerych, dyrektor Centrum Janki.

Jak dowiedzieliśmy się, zakończenie rozbudowy Centrum Janki planowane jest na koniec tegorocznych wakacji. Jaki będzie efekt końcowy? Placówka zwiększy swoją powierzchnię aż o dodatkowe 21 tys. m kw.! Tym sposobem ma się stać jednym z największych centrów handlowych w okolicy.

Duża powierzchnia to więcej możliwości. Pytanie, co nowego zyskają klienci, gdy zakończą się już wszystkie prace. – Rozbudowa Centrum Janki to przede wszystkim poszerzenie oferty modowej i lifestylowej Centrum, dzięki czemu klienci będą mieć dostęp do marek wyczekiwanych przez nich od dawna. W efekcie rozbudowy oferta Centrum Janki powiększy się o dodatkowe lokale usługowo-handlowe, kawiarnie i restauracje. W sumie na terenie Centrum Janki pojawi się blisko 70 nowych marek. Ponadto, zostanie zwiększona liczba miejsc parkingowych zapewniając tym samym komfort przyszłym klientom centrum. Na klientów będzie czekać około 3 tys. bezpłatnych miejsc postojowych, zlokalizowanych zarówno na parkingu naziemnym, jak i podziemnym – wyjaśnia Walerych.

A co o tej rozbudowie sądzą nasi czytelnicy? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach pod artykułem. Czy rozbudowa Centrum Janki to odpowiedź na potrzeby klientów?

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 17

17 odpowiedzi na “CH Janki rozrasta się. Co zaoferuje klientom?”

 1. Anka pisze:

  Czytam krytykę Nowej Stacji. Dlaczego? Osobiście jestem bardzo mile zaskoczona. Przyjemna Galeria. Bardzo dobry klimat,dobre Marki. ,artykuły świeże,nowe kolekcję. Przepraszsm…lepsze niż w Warszawie. Obsługa uprzejemna,profesjonalna,bardzo mila i życzliwie.

 2. Xxcv pisze:

  Gdybym chciał szyć ubrania u miejscowych krawców dla siebie i mojej rodziny to pensci by mi zabrakło.

 3. QQQ pisze:

  Szaleństwo istne, oddano 700 miejsc postojowych w tym 16 dla kierowców niepełnosprawnych i 8 dla rodzin z dziećmi. Śmiech na sali…… 3/4 klientów którzy tam przyjeżdżają to rodziny z dziećmi

 4. Daro pisze:

  Dla mnie to przesada. Nudzi mnie to Centrum Handlowe !

  • Anka pisze:

   Nie odwiedzsj tego miejsce .A ja bardzo jestem mile zaskoczona. Mila profesjonalna obsługa,towar ..nowe kolekcje Milo.Wiem ,ze będę to miejsce odwiedzać Nudzisz się…przeczytaj dobra ksiazke

 5. Anonim pisze:

  I jeszcze Promod

 6. Gosia pisze:

  Kiedy otworzy się zara

 7. Janek pisze:

  Dobrze byłoby gdyby CH Janki pomyślało o rozbudowie ścieżek rowerowych tak aby z okolicznych miejscowości można było dotrzeć tam ekologicznie. Z okolic Komorowa i Michałowic bez jazdy ruchliwymi ulicami nie jest to możliwe.

  • Konieczny pisze:

   Z Komorowa bez problemu dojedziesz rowerkiem – trzeba popatrzeć na mapkę z dojazdem. Proponuję wybrać dojazd ks. Michała Woźniaka która przechodzi w ulicę Sądziedzką.

   • Cześć to ja pisze:

    A da się tam przypiąć rower? Byłam tam wiele razy, ale samochodem i nie zwracała na to uwagi.

  • op pisze:

   Centrum handlowe ma budować ścieżki rowerowe do siebie? Może jeszcze nową nawierzchnię na drodze i oświetlenie? To zadania gminy.

 8. Paweł pisze:

  Janki najlepsze nie jakieś mlociny

 9. Łuki pisze:

  Zaoferuje kolejne tysiące ciuchów szytych w Bangladeszu albo innym Durbanie.

  • Grabarz pisze:

   Po pierwsze nie ma przymusu kupowania ubrań szytych w Bangladeszu. Po drugie Durban to bardzo cywilizowane miasto w RPA, a nie rezerwuar taniej siły roboczej. Pojedź i zobacz, a potem się wymądrzaj.

   • zzxx pisze:

    Trudno polemizować z faktem, że w sieciówkach są ‚śmieciowe’ ciuchy produkowane za grosze przez tanią siłę roboczą. Nie za bardzo jest możliwość świadomie wybierać.. można czytać metki ale większość firm oferuje ten sam badziew.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły