Centrum Janki w urodzinowym blasku

Janki

Time to shine! W szkole, w biurze lub z okazji urodzin Centrum Janki! Nowy sezon zakupowy związany z powrotem do szkoły lub pracy upłynie w tym roku w świetle urodzinowego blasku! Specjalnie dla swoich klientów Centrum przygotowało wyjątkowy konkurs z nagrodami w postaci kart podarunkowych i voucherów do strefy restauracyjnej oraz urocze błyszczące maseczki. Centrum Janki po raz kolejny udowadnia też, że psi los nie jest mu obojętny, dlatego wydarzeniu będzie towarzyszyć akcja charytatywna wspierająca Schronisko na Paluchu! A na wszystkich, którzy zechcą w tym czasie odwiedzić Centrum ze swoimi psami, czekają smakołyki dla czworonogów.

Mija rok od otwarcia Centrum Janki po rozbudowie. Dziś klienci mogą robić zakupy w prawie 170 sklepach z kompleksową ofertą handlową i korzystać z ogromnego parkingu podziemnego. Chcemy uczcić to wydarzenie wyjątkowym konkursem urodzinowym Time to Shine. W dniach 24 sierpnia – 4 września zapraszamy do naszej InstaStrefy zlokalizowanej naprzeciwko wejścia głównego do Centrum, gdzie każdy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w urodzinowym klimacie. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy opublikować zdjęcie z InstaStrefy na swoim profilu na Instagramie lub wstawić zdjęcie pod postem konkursowym na Facebooku Centrum Janki. W puli nagród karty podarunkowe o wartości 200 złotych, 300 złotych, a nawet 500 złotych! Jest o co walczyć! Dodatkowo, w weekend 28-30 sierpnia na wszystkich, którzy zrobią sobie zdjęcie w naszej InstaStrefie i je opublikują czekają nagrody gwarantowane: vouchery do restauracji oraz dla pierwszych 20 osób każdego dnia błyszczące maseczki oraz smakołyki dla czworonogów. Czekamy na Was w Centrum Janki.

Urodzinowy konkurs to także dobra okazja do wsparcia sąsiadów. Tym razem Centrum Janki przekaże 5 złotych na rzecz Schroniska na Paluchu za każde opublikowane zdjęcie biorące udział w konkursie „Time to shine”. Dodatkową atrakcją będzie również spotkanie z pupilami ze Schroniska, którzy odwiedzą Centrum Janki w sobotę 29 sierpnia.

Szczegóły konkursu oraz regulamin na stronie www.chjanki.pl oraz na profilach społecznościowych facebook.com/centrum janki i @nowecentrumjanki na Instagramie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.