Burmistrz Ursusa na szczycie Mont Blanc

Region

Bogdan Olesiński, burmistrz warszawskiej dzielnicy Ursus, który pochodzi z Pruszkowa, zdobył najwyższy szczyt Europy. Stanął na szczycie Mont Blanc!

To niemały sukces. W piątek, 9 sierpnia około godziny 13.15 burmistrz Ursusa stanął na szczycie Mont Blanc. W wyprawie towarzyszyli mu Michał Stępniewski i przewodnik Paweł Kunachowicz. Ze szczytu góry mężczyźni spokojnie zeszli do schroniska Goutier.

To niemałe osiągnięcie. Bogdan Olesiński słynie z tego, że uwielbia góry. I tutaj warto pamiętać, że osoby piastujące ważne stanowiska mają wiele ciekawych zainteresowań, a oprócz pracy w urzędzie po prostu spełniają marzenia. O czym często zapominamy…

Warto też dodać, że obecny burmistrz Ursusa urodził się w Pruszkowie. Co więcej, jest absolwentem Technikum Budowlanego. W kadencji 1998-2002 był radnym gminy Michałowice – sprawował funkcję wiceprzewodniczącego Komisji Inwestycji i zasiadał w Komisji Bezpieczeństwa i Spraw Społecznych. Jednak już w 2006 r. został powołany na burmistrza dzielnicy Ursus. Od 2010 do 2018 sprawował tę samą funkcję, ale na Mokotowie. W tym roku znów został burmistrzem Ursusa.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 9

9 odpowiedzi na “Burmistrz Ursusa na szczycie Mont Blanc”

 1. paca pisze:

  Zdaje się że nie jest z PiS-u więc mozna się spodziewać wielu jadowitych komentarzy.

 2. stary kocur pisze:

  Po prostu odebrało mi dech z wrażenia! Myślałem, że kolacji nie doczekam, że „jaśnie pan burmistrz” wdrapał się na Mt. Blanc. To taka nowa platformerska „arystokracja”. Patrzcie, patrzcie jeno, jadą w lecie do wód…Podziwiajta…

 3. Alicja pisze:

  Bogdan Olsiński jest z Michałowic Wsi tu mieszka od urodzenia do chwili obecnej.

 4. Gość pisze:

  Niech lepiej zarządza dzielnicą a nie się chwali.

 5. Steff pisze:

  Teraz czas na Łysą Górę

 6. Anonim pisze:

  Niebywale!

 7. Rado (L) pisze:

  To teraz czas na Czomolugmę albo Wetline !!! 😉

 8. 3abzyk@gmail.com pisze:

  Świetny wyczyn ,pozdrawiam

 9. loża@szyderców pisze:

  Wiadomość zawiera lokowanie produktu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły