Budynek przestał „straszyć”

Podkowa Leśna

Jakiś czas temu w Podkowie Leśnej podjęto decyzję o odnowieniu budynku przy ul. Kościelnej 3. Ściany zyskały nową elewację, a kolor okien został ujednolicony.

Od kilkunastu lat obiekt znajdujący się przy ul. Kościelnej „straszył” swoim wyglądem. Budynek znajduje się w samym sercu miasta, otaczają go m.in. kościół, szkoły i urząd miasta. Dlatego władze podjęły decyzję o zmianie jego oblicza.

Miejski obiekt przeszedł prawdziwą metamorfozę. Co się zmieniło? – Budynek został ocieplony, wykonano elewację w kolorze szarym, zdemontowano kraty i ujednolicono kolor okien, wyremontowano schodki, oraz zamontowano daszki nad wejściem. Na koniec nasadzono rośliny przed budynkiem – czytamy na stronie internetowej Podkowy Leśnej.

Wewnątrz znajdują się dwa lokale. W pierwszym od wielu lat funkcjonuje zakład fryzjerski, zaś drugi zagospodarowano na pomieszczenie biurowe urzędu miasta.

Tak budynek wyglądał przed remontem:

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.