Budowa oficjalnie zakończona

Pruszków

Budowa Centrum Dziedzictwa Kulturowego dobiegła końca. Kilka dni temu powiatowy inspektor nadzoru budowlanego wydał pozwolenie na użytkowanie obiektu.

Choć prace budowlane zakończyły się jeszcze w grudniu ubiegłego roku, to dopiero teraz budynek Centrum Dziedzictwa Kulturowego został oddany do użytku. Po zakończeniu robót konieczne było przeprowadzanie odbiorów przez wiele równych instytucji, m.in. straż pożarną, sanepid.

Ostatnim i zarazem najważniejszym dokumentem jest jednak pozwolenie na użytkowanie. Miasto Pruszków dokładnie 26 stycznia uzyskało prawomocną decyzję na użytkowanie budynku Centrum Dziedzictwa Kulturowego. – W chwili obecnej trwa wyposażanie sali widowiskowej oraz audytoryjnej w specjalistyczny sprzęt audio-video – informuje pruszkowski magistrat.

Pozostaje jedno pytanie. Kiedy do budynku będą mogli wejść mieszkańcy? Data otwarcia centrum dla mieszkańców nie jest jeszcze oficjalnie znana. Wiadomo jedynie, że otwarcie planowane jest na pierwszy kwartał tego roku.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.