Budowa obwodnicy zbliża się wielkimi krokami?

Grodzisk Maz.

Aby rozpocząć budowę zachodniej obwodnicy Grodziska Mazowieckiego brakuje tylko pozwolenia na realizację tej inwestycji. Taki stan utrzymuje się od kilku miesięcy. Jednak w ostatnim czasie wojewoda mazowiecki wydał zawiadomienie o zmianie zakresu działek w projektowanym pasie drogowym. To prawdopodobnie ostatni dokument przed wydaniem pozwolenia na budowę.

Jeszcze w kwietniu w celu przyspieszenia sprawy wspomnianej inwestycji drogowej pracownicy Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska zwrócili się z prośbą do burmistrza Grodziska Mazowieckiego o przekazanie dokumentów kończących prowadzenie procedury. Dokumenty zostały dostarczone w trybie pilnym do wojewody mazowieckiego.

 

Wojewoda wydał zawiadomienie dotyczące działek leżących w pasie projektowanej obwodnicy. O sprawie poinformował grodziski urząd. – 20 lipca 2018r. Wojewoda Mazowiecki zawiadomił strony postępowania w sprawie wydania pozwolenia na budowę obwodnicy zachodniej grodziska mazowieckiego zmianie w zakresie działek w projektowanym pasie drogowym – czytamy na stronie Grodziska Maz.

 

Grodziski magistrat wierzy, że to ostatni dokument przed uzyskaniem pozwolenia na budowę. – Według posiadanych przez nas informacji jest to najprawdopodobniej ostatnie już obwieszczenie przed wydaniem samego zezwolenia, a pracownik prowadzący sprawę w Urzędzie Wojewódzkim aktualnie kończy weryfikację dokumentacji projektowej – informuje gmina.

 

Obwieszczenie wojewody w formacie PDF pobierzecie klikając tutaj.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.