Brwinów: W Mosznie powstaje kompleks hal

Region

Spółka Millenium Logistic Park w Mosznie chce stworzyć drugi w okolicy park logistyczny. Tym razem na terenie gminy Brwinów.

Firma obecnie zarządza parkiem logistycznym, który znajduje się na terenie dawnych Zakładów Naprawczych Taboru Kolejowego w Pruszkowie. Spółka działa na rynku zarówno, jako deweloper, konsultant i zarządca hal magazynowo-produkcyjnych. Podobny kompleks ma powstać we wsi Moszna, na terenach Elektrociepłowni Pruszków II, które obecnie są własnością spółki MLP. Obecnie na pierwszej gotowej hali powierzchnie wynajmuje szereg znanych firm. Docelowo powierzchnia magazynowa MLP Pruszków II w Mosznie ma liczyć ok. 300 tys. m kw. Oraz 20 tys. m. powierzchni biurowej i socjalnej.

W ubiegłym tygodniu Arkadiusz Kosiński, burmistrz gminy Brwinów, wraz ze swoim zastępcą Sławomirem Walendowskim spotkali się z przedstawicielami spółki MLP S.A. W trakcie wizyty omawiane były różne kwestie dotyczące współpracy inwestora z gminą Brwinów.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.