Brutalny atak na taksówkarza

Pruszków

W minioną środę na terenie Pruszkowa doszło do ataku na taksówkarza. 17-latek przystawił mężczyźnie nóż do gardła, natomiast jego 16-letnia koleżanka skradła pieniądze. Na szczęście sprawców udało się zatrzymać w dwie godziny od zdarzenia.

Wczoraj wieczorem media społecznościowe zostały „zalane” filmem z napadu, do którego doszło w Pruszkowie. Na nagraniu widać, jak dwoje młodych ludzi napada na taksówkarza. Zatrważające jest to, że młoda dziewczyna przez cały czas chichotała. Zupełnie jak gdyby była to dla niej zabawa… – Na ul. Staszica miał miejsce rozbój na taksówkarzu. Do zdarzenia doszło 14 sierpnia. Sprawcy skradli kilkaset złotych i uciekli – mówi Marta Słomińska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Młodzi ludzie szybko dotarli do Warszawy. Udali się na dworzec PKP. Tam wsiedli do pociągu jadącego w kierunku Katowic. Niedługo potem zatrzymała ich policja. – Nie spodziewali się, że policjanci tak szybko ustalą miejsce ich pobytu. Dzięki dobrej współpracy z policjantami z Opoczna, tam też sprawcy zostali ujęci. Udało się ich zatrzymać w dwie godziny od napadu – informuje Słomińska.

17-latek usłyszał zarzut dokonania rozboju i sąd na wniosek policji zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru na okres trzech miesięcy. Sprawą 16-latki zajął się sąd rodzinny w Warszawie. Na wniosek policji sąd postanowił o umieszczeniu dziewczyny w schronisku dla nieletnich. Policjanci zdementowali też plotki, że sprawcy są mieszkańcami Pruszkowa.

Nie wiadomo dlaczego film wczoraj został opublikowany w mediach społecznościowych, w dodatku z prośbą o rozpoznanie sprawców. Gdyż cała sprawa została zakończona w minioną środę.

Nagranie wideo z napadu znajdziecie tutaj.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 35

35 odpowiedzi na “Brutalny atak na taksówkarza”

 1. Mirosław katolik pisze:

  Te dzieciaki nic nie czeka dobrego. To zwykła patologia. Nadają się tylko do zamieszkania w komunalce na Żbikowie lub Bąkach.

  • Zed pisze:

   Ty się nadajesz do Tworek za to.

   • Mirosław katolik pisze:

    A Ty do Biedronia na kolanka

 2. Mateusz pisze:

  Widać że to tępe gnojki skoro nawet nie przyszło im do głowy że w taksówkach jest monitoring, a gówniara widać że sobie zabawę z tego robi.

 3. lex pisze:

  Dopiero 16 lat a już taka bogata kartoteka że nawet bossowie mafii by się nie powstydzili.

 4. Mati pisze:

  Jak dobrze poszukacie to znajdziecie w google dane gnojka. Ze zrzutami z jego facebooka włącznie.

  Zrobicie z tą informacją co chcecie 😉

 5. hhh pisze:

  no kurde co to ma być? dozór policyjny dla bandyty? Przecież sprawa jest oczywista i dowody niepodważalne. Ni ma już tych sądów 24 h? Od razu maksymalny wymiar kary i transport do więzienia. Sprawa zamknięta.
  Tymczasem bandyta będzie sobie chodził na wolności i się chwalił swoimi czynami.

 6. misio pisze:

  KPP Pruszków przeprasza za brak poinformowania ofiary. Niestety ujęcie sprawców / domniemanych/ było szybsze niż przejazd pendolino.

 7. Hdhehjrj pisze:

  Podajcie nazwisko sędziego, który wypuścił bandytę na wolność. Niech się odkryje publicznym wstydem.

 8. Daro pisze:

  Prymitywne towarzystwo! Dozywocie !!!

 9. BJ pisze:

  Odpad społeczny do utylizacji. Im już nic nie pomoże, szkoda na nich czasu.

 10. Adam pisze:

  Gdzie indziej piszą o areszcie, co wydaje się logiczniejsze. WPR24 – możecie to zweryfikować?

 11. mekeke pisze:

  Król ortalionu i królowa słit foci, o móżdżkach wielkości łebków od szpilek. Dla takich jednostek powinna obowiązywać humanitarna eutanazja i utylizacja.

 12. zero litości pisze:

  Mam nadzieję,że dowalicie im tak żeby całe życie walili w gacie jak ktoś wypowie słowo Pruszków a swoją drogą czemu zasłoniliście ich gęby pokażcie wszystkim tych kozaków przecież chcieli być medialni a teraz w sądzie będą przepraszać wyć i błagać o litość.

 13. andrzej pisze:

  Dozór za próbę poderżniecia gardła człowiekowi. I śmieszne i rzałosne. Co to za sedzia że w swojej „mądrości” zastosował wobec bandziora dozór. Tego sędziego trzeba wyp….lic z roboty.

 14. Leonardo DiCaprio pisze:

  Zbyt dużo naoglądał się Kieślowskiego.

 15. Rodzinks pisze:

  Dla gnoja 10 lat bezwzględnego więzienia,
  dla gówniary 5 lat.
  Ale gdyby trafiło na mnie to przygniódł bym nożownika do płotu i jeszcze raz po nim przejechał.
  Pełen szacun dla kierowcy.Może nie dożyjesz wyjścia tego gnoja, ale przekaż dane to go kurde pojadą.

 16. teresa pisze:

  jak tzw „wolne sądy” ich będą bronic to się okaże że taksówkarz ich napadł !!!

  • marsę pisze:

   dokładnie 🙂

  • Stawik pisze:

   Sądy nie są od sądzenia a od wydawania wyroków. Prokuratura ma winę udowodnić a obrońca ma bronić oskarżonego. Jak prokuratura daje ciała to nie dziwne że sąd na podstawie ustaw musi sprawcę wypuszczać. Jak będzie porządne prawo i sprawna prokuratura to będzie to działać lepiej.

 17. RtR pisze:

  Pokolenie ;róbta co chceta;

 18. Dyzio pisze:

  Patologiczne smiecie. Szkoda ich karmic w pudle za nasze… do gazu…

 19. Marko pisze:

  seba i karyna to takie nasze boni i clyde 🙂

 20. She pisze:

  Co to za kara? Oboje szczyli za kraty na pół roku, widać że z tego nic dobrego już nie będzie. Dzieciak 16 czy 17 lat z uśmiechem na twarzy okrada człowieka i grozi mu nożem. Pytam się gdzie rodzice tych podludzi? Dumni są z tego co wychowali? Skoro tak kara się ludzi w naszym kraju to nie zdziwi mnie fakt jak sobie teraz szczyl z kolegami popija piwko i ogląda na yotubku swoje poczynania będąc „królem” swojej okolicy.

 21. raudik pisze:

  KPP Pruszków dla dobra śledztwa utajnia wszystko co można tak aby ofiara nigdy nie mogła dochodzić swoich praw. Chyba że prywatnie. Za pieniądze.

 22. Dfg pisze:

  Do kamieniołomów albo zamiatania ulic gnojstwo

 23. Gościówa pisze:

  Podobno oboje już zatrzymani. Mam nadzieję, że ten głupi uśmieszek spełzł z gęby tej gówniary (lat 16)

 24. Antracyt pisze:

  Nagranie zostało rozpowszechnione ponieważ policja nie poinformowała nawet poszkodowanego, że sprawcy zostali ujęci. Dopiero po informacjach od osób postronnych i demonstracji taksówkarzy pod komendą w Pruszkowie, okazało się, że faktycznie spraecy są zatrzymani. Z jakiegoś powodu KPP Pruszków nikogo nie powiadomiło.

  • dsaz pisze:

   pewnie dlatego że poszkodowany nie zgłosił zajścia na policję, a o wszystkim dowiedzieli się z filmów na FB

 25. To są chwasty pisze:

  Dozór? Dla takich śmieci powinna być kara śmierci. Rachunek za za prąd lub ewentualnie amunicję, przekazać do zapłacenia rodzicom.

  • Gość pisze:

   Dozór jak rozumiem jest do sprawy zamiast aresztu, a o karze zdecyduje sąd. A z tym rachunkiem to dobre.

 26. Gość pisze:

  Może dlatego, że społeczeństwo wkurza zakrywanie twarzy bandytom. A dziewczynie się szybko upiekło, ciekawe dlaczego.

 27. Anonim pisze:

  Dożywocie w kamieniołomach. Nic z nich porządniejszego nie będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły