Brutalna napaść na seniorkę

Grodzisk Maz.

Na jednym z grodziskich osiedli mieszkaniowych doszło do rozboju na starszej kobiecie. Mężczyzna napadł i okradł 81 latkę.

Pokrzywdzona seniorka powiadomiła policję o napaści. Kobieta została zaatakowana przed wejściem do klatki schodowej w osiedlowym bloku. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że została ona popchnięta i przewrócona przez nieznajomego mężczyznę. Napastnik ukradł seniorce portfel z pieniędzmi i dokumentami. Funkcjonariusze z Grodziska Mazowieckiego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o rozbój na kobiecie.

– Policjanci natychmiast ustalili rysopis sprawcy i rozpoczęli poszukiwania w okolicy – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Po kilkunastu minutach poszukiwań mundurowi zauważyli idącą ulicą osobę, której wygląd pasował do ustalonego rysopisu napastnika. Na widok radiowozu mężczyzna zaczął się niepewnie zachowywać. Policjanci szybko przystąpili do jego zatrzymania. Podczas kontroli znaleźli przy nim portfel z dokumentami pokrzywdzonej kobiety – dodaje.

Prokurator zdecydował zastosowaniu dozoru policyjnego wobec 37 latka.

Za rozbój grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Brutalna napaść na seniorkę”

  1. Gość pisze:

    No właśnie, takich sytuacji można uniknąć kiedy się zacznie patrolowac ulice a nie sciemniac i zajmować parking ogródków działkowych niedaleko. Adamowizny

  2. Sasza pisze:

    Mychajło on niewinny.

  3. olo pisze:

    obcinać ręce i przypalić rany żelazem gorącym !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły