Boisko w Wolicy gotowe

Nadarzyn

Mieszkańcy Wolicy (gmina Nadarzyn) zyskali miejsce do aktywności fizycznej. Boisko w rejonie ulic Oliwkowej i Gruntowej jest dostępne.

Kilka miesięcy temu na terenie dwóch działek w Wolicy królowały chaszcze. Teraz obraz jest zgoła odmienny. W rejonie ulic Oliwkowej i Gruntowej powstało boisko sportowe do piłki nożnej o wymiarach 30×62 m. Plac gry wyposażony został w nawierzchnię syntetyczną z trawy wysokiej w kolorze zielonym, teren jest ogrodzony i wyposażony w piłkochwyty. Nie pozostaje nic innego, jak oddać się sportowej rywalizacji i trosce o kondycję.

Choć boisko jest gotowe, mieszkańcy Wolicy muszą poczekać na zakończenie prac. – Mieszkańcy i nie tylko już mogą organizować ćwiczenia i mecze na nowym obiekcie. Na tą chwilę czekamy na wykonanie przyłącza energetycznego i montaż słupów oświetleniowych – poinformował Jacek Żukowski, radny gminy Nadarzyn.

Problem stanowi dojazd do boiska, gdyż droga jest nieutwardzona. W przyszłości ma się to zmienić. – Przypomnę, że droga dojazdowa wraz z parkingiem, siłownią i placem zabaw zaplanowano w drugim etapie zagospodarowania terenu – podkreśla Jacek Żukowski.

Budowa boiska sportowego w Wolicy to dla gminy Nadarzyn koszt ponad 477 tys. zł.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.