Bitwa Freestyle i Dzień Sportu w Grodzisku

Grodzisk Maz.

To będzie dzień pełen emocji i atrakcji. A wszystko w szczytnym celu. Grodziski sztab WOŚP w najbliższą sobotę organizuje II Dzień Sportu i IV Bitwę Freestyle.

Sportowa sobota zacznie się o godz. 9 w hali przy ul. Wsstfala 2. – Podczas Dnia Sportu przewidziano wiele atrakcji jak nauka tańca w rytmie HIP HOPu, nauka gry w siatkę, ping pong oraz kosza, będą zajęcia z piłki ulicznej, odbędą się zajęcia z Zumby a także turniej gier planszowych. Podczas całego Dnia Sportu czynny będzie punkt fizjoterapeutów – informuje sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Grodzisku.

W programie także wielki flash mob i próba bicia rekordu osób tańczących. Szczegóły dostępne są tu.

Po emocjach sportowych przyjdzie czas na te muzyczne. W sobotnie popołudnie Grodziskiem zwładną rytmy hip hopu. W IV Bitwie Freestyle może wziąć udział każdy. Zapisy trwają aż do dnia występów. Wstęp na imprezę kosztuje 5 zł, za każde przekleństwo uczestnicy bitwy zapłacą dodatkwo 1 zł. Wszystkie zebrane fundusze zostaną przekazane dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Areną hip-hopowiego starcia będzie klub Alternatywa przy ul. Kilińskiego 14. Początek o godz. 17.30. Więcej informacji tu.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.