Bielszy uśmiech bez względu na koszty

Nadarzyn

W ręce policjantów wpadł mężczyzna podejrzany o kradzieże sklepowe. Łącznie ukradł on towar za ponad 800 zł. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w drogerii przy ul. Mszczonowskiej, w sobotę, 26 czerwca. Jak relacjonuje kom. Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie – Mężczyzna dzień wcześniej dokonał kradzieży zestawów wybielających do zębów, końcówek do szczoteczek elektrycznych oraz maszynki do golenia. Nie płacąc za towar, opuścił sklep. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery. Dzielnicowi otrzymali informację, że mężczyzna ponownie zawitał do sklepu i próbował dokonać kradzieży. Po przybyciu na miejsce, zatrzymali 40-latka. Zgromadzone materiały dowodowe pozwoliły na postawienie mężczyźnie zarzutu kradzieży, do którego się przyznał. Funkcjonariusze zabezpieczyli mu pieniądze na poczet przyszłej kary. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności – dodaje Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.