Bielizna schowkiem na narkotyki

Pruszków

W Pruszkowie policjanci podczas kontroli osobistej znaleźli u kierowcy narkotyki. Funkcjonariusze zatrzymali młodego mężczyznę.

Bielizna służy zazwyczaj ukrywaniu intymnych części ciała. Pewien młody mężczyzna postanowił użyć jej do przechowywania środków odurzających. Skrytka ta nie okazała się jednak najlepszym pomysłem.

W czwartek 21 stycznia w nocy policjanci zauważyli kierowcę Fiata poruszającego się ulicą Armii Krajowej w Pruszkowie. Mężczyzna jechał autem bez włączonych świateł.

– Nerwowe zachowanie młodego kierowcy oraz charakterystyczny zapach marihuany w samochodzie, wzbudziło podejrzenie funkcjonariuszy. Szczegółowa kontrola mężczyzny oraz przeszukanie pojazdu, potwierdziło ich podejrzenia. W plecaku policjanci ujawnili foliowe opakowanie z zawartością suszu, a w bieliźnie 22-latka znalazła się osmolona „fifka” oraz tzw. „dilerka” z suszem roślinnym – informuje kom. Karolina Kańka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Zabezpieczony susz poddano wstępnym badaniom testerem, który wykazał, że to marihuana – dodaje.

Policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania narkotyków. 22-latek przyznał się do winy.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 13

13 odpowiedzi na “Bielizna schowkiem na narkotyki”

 1. jp50% pisze:

  Marihunanen – a komu to poczebne?

 2. jakubus pisze:

  Oczywiście nie popieram posiadania tego typu nielegalnych używek, bo przecież zagrażają każdemu kto tylko poczuje w powietrzu tzw. buszka który poprawia wydolność płuc a zarazem otępia trochę człowieka przy dużej ilości tego typu palonka, ale jak umie się od czasu do czasu nabić dobrą wbitke i walnąć sobie na poprawienie humoru to nie idzie się uzależnić, prędzej ktoś się uzależni od picia coli niż palenia takich rzeczy. Z ciekawości kolega chować nie umie? No tak jakby jest tyle miejsc w samochodzie że Policjant prędzej salto w powietrzu zrobi niż znajdzie taki „woreczek”.

 3. acab pisze:

  żałosne, poprostu żałosne. najpierw łapią człowieka z rośliną a potem jadą gazować kobiety. brawo Polskie psy…. brawo.

 4. kik pisze:

  Ile kosztuje podatników zatrzymanie „posiadacza” miękkiego narkotyku do tzw. „własnego użytku”? Dlaczego nie ma sukcesów w walce z przemytem narkotyków/leków/anabolików/alkoholu na dużą skalę? Kto za tym stoi że policja i służby przymykają oko jak za czasów „Pruszkowa”, „Wołomina”, „Gdańska”? Wiem że to pytanie retoryczne, jak wszędzie, jak w każdym państwie zarabiają na tym służby specjalne i ich koordynatorzy. Najwyższy czas marihuanę zalegalizować i wtedy policja zajmie się czymś błahym,.. może złapie złodziei rowerów, handlujących podrobionymi towarami, groźnych włamywaczy do piwnic i domków letniskowych.

 5. Niezle pisze:

  Niczym sie nie popisali znalezenie kawałku rośliny no faktycznie duży przestepca xd

 6. Szczery policjant pisze:

  rozumiem ze policja nadal niema ważniejszych rzeczy niż uganianie sie i zawijanie oraz grzebania po bieliźnie młodym ludziom? A potem obrastaja w piórka bo przeciez znaleźli troche zioła i trzeba o tym artykuły pisac

 7. Popek pisze:

  Kolejny sukces pruszkowskiej policji!!! Brawo!! posypią się nagrody od komendanta

 8. suzi pisze:

  Uff… i znowu można spać bezpiecznie

 9. żałosna pispolicja pisze:

  Zostawcie dzieciaka w spokoju!!!!!

 10. Sierżant sztabowy Buła pisze:

  Najwyższy wymiar kary!!!! Za brak świateł. 25 lat, za szus – dożywocie! Przecież to najwyższej klasy patologia. On moze komuś zrobić krzywdę , już teraz jest b.niebezpiecznym przestępcą. W końcu jeździ po Al. AK bez świateł.

 11. SynKrzykacza pisze:

  Jechać z ćpunami! Tylko alkohol jest wposządku a nie jakieś narkotyki!

 12. Wilku Starszy pisze:

  Zjaral się i zapomniał włączyć światła. Ale bałwan. Ci co jaraja są śmieszni, ale to bezmozgi, przykład powyżej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły