Biblioteka sąsiedzka w urzędzie

Michałowice

Urząd Gminy Michałowice uruchomił tzw. bibliotekę sąsiedzką. Wyznaczono miejsce, w którym można pozostawić książkę lub wymienić na inną.

– Osoba wymieniająca książkę/publikację może zabrać ze sobą maksymalnie taką sama ilość woluminów jaką przyniosła ze sobą i pozostawiła na regale. Istnieje także możliwość pozostawienia dowolnej liczby książek, bez konieczności zabierania kolejnych – informuje michałowicki urząd.

Ważne, aby książki były ciekawe, godne polecenia i w dobrym stanie, kompletnie i niezniszczone. Jak zapisano w regulaminie: „Szanujemy się nawzajem, więc postaraj się, by przyniesione z domu egzemplarze nie były zniszczone. Pomyśl, czy książka którą chcesz uwolnić (oddać) jest ciekawa i godna polecenia. Takie powinny być wszystkie książki z naszego regału.”.

A zatem… uwolnij książkę, dziel się z innymi! 🙂

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Biblioteka sąsiedzka w urzędzie”

  1. loża@szyderców pisze:

    Inicjatywa z kategorii ,,śmieszne rzeczy „.TYSIĄC I JEDEN Z NAMI JEST POMYSŁÓW

  2. Jan Groszek pisze:

    i tak powinien wyglądać urząd miejski w Pruszkowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły