Biała niedziela w Brwinowie

Brwinów

Pandemia COVID-19 dała nam popalić. Dzięki szczepieniom mamy możliwość powrotu do normalności. W najbliższą niedzielę będzie można zaszczepić się bez umawiania terminu w Punkcie Szczepień Powszechnych w Brwinowie.

Już 29 sierpnia, po raz drugi w brwinowskim punkcie szczepień przy ul. Moczydłowskiego 2, odbędzie się Biała niedziela. Podczas tej akcji będzie można zaszczepić się bez umawiania terminu jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson. Punkt szczepień będzie czynny w godzinach 9.00-18.00.

Biała niedziela to doskonała okazja, aby sprawnie zaszczepić się przeciwko COVID-19. W obliczu pojawienia się kolejnej jesiennej fali epidemii COVID-19 szczepienia to skuteczna linia obrony zmniejszająca ryzyko ciężkiego przechorowania i zwiększająca prawdopodobieństwo szybszego powrotu do normalności.

Jak podkreśla Sławomir Walendowski, zastępca burmistrza gminy Brwinów – Wszyscy tęsknimy i marzymy o przeszłości. Chcielibyśmy, żeby ta przeszłość jak najszybciej do nas wróciła, żebyśmy mogli się spotykać bez ograniczeń, spędzać czas wśród najbliższych… Żebyśmy mogli być razem, blisko siebie, powinniśmy się zaszczepić

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Biała niedziela w Brwinowie”

  1. Szczur pisze:

    Jak jednodawkowa, jak już johnson zapowiedział że dopiero druga dawka ich szczepionki chroni przed covidem w 70%???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły