Bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców

Grodzisk Maz.

Po raz kolejny w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców pt. „Wszyscy jesteśmy sprzedawcami – typy komunikacji społecznej G. Junga”.

Już 8 listopada w grodziskim Centrum Kultury odbędzie się wykład Ewy Katarzyny Daroszewskiej, trenerki biznesu i rozwoju osobistego (certyfikowany trener FRIS). – Prowadząc szkolenia wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie w pracy zespołowej w różnych środowiskach pracy. Kompetencje i doświadczenie korporacyjne zdobyła pracując na samodzielnych stanowiskach dla takich firm jak Wincor Nixdorf -Manager Pionu Benking, OS3-Agencja Kreatywna, MCX, TP S.A. Przez kilka lat pracowała z dużymi grupami sprzedażowymi, jako lider i trener. Pasjonatka psychologii i rozwoju osobistego. Były sportowiec wyczynowy, podróżnik. Kocha poznawać ludzi i zamieniać opór wynikający z niezrozumienia na ciekawość poznawania naszej wspaniałej inności – mówi o sobie Daroszewska.

Czego będzie można dowiedzieć się dzięki warsztatom? Między innymi jak porozumiewać się z poszczególnymi osobami – podwładnymi, współpracownikami czy też przełożonymi. Podczas szkolenia wykorzystany zostanie dorobek Junga, nie tylko w komunikacji interpersonalnej, ale też marketingowej.

– Komunikacja szczególnie w dzisiejszych czasach ma kluczowe znaczenie. Większość relacji międzyludzkich skupia się na szybkiej wymianie informacji. Warto znać skuteczne narzędzie z zakresu komunikacji, jakim jest typologia G. Junga, sugerująca jak można trafnie dobrać odpowiednie słowa do danej osoby – podkreśla Daroszewska.

Aby wziąć udział w szkoleniu najpierw trzeba się zgłosić na dres mailowy: grazyna.jasinska@grodzisk.pl.

Start 8 listopada o godz. 17.00. Miejsce to Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Spółdzielczej 9.
Wstęp wolny.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.